Dzień Matki - świętuj w eleganckim stylu!

Dzień Matki - świętuj w eleganckim stylu!

Autor: Anna Usakiewicz
14 maj 2019 08:45

Lekkie, wiosenne przekąski podane na luksusowej porcelanie i radosne uśmiechy dzieci będą dla najlepszym prezentem na Dzień Matki.

Dzień Matki to kolejna okazja do wspólnego świętowania w gronie najbliższych! Marka Fyrklövern inspiruje nas do przygotowania specjalnie dla mamy przyjęcia w eleganckim stylu. 

Serwis porcelanowy Moments zaprojektowany przez Marię Montazami, stanowi doskonały wybór na przyjęcie z okazji Dnia Matki! Zastawa ręcznie zdobiona prawdziwą platyną oraz delikatnym wzorem pereł, to przepiękna dekoracja każdego stołu. W pastelowych aranżacjach, gdzie subtelnie przeplatają się, delikatny róż, biel i szarości, Serwis prezentuje się niezwykle elegancko i finezyjnie. To doskonała propozycja na spotkanie z okazji Dnia Matki.

Serwis Sonja - to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Projektantka Anna Handell stworzyła kwiatowy wzór z okazałymi białymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem, który jest cudowną ozdobą tej zastawy. Stół w aranżacji ze świeżymi kwiatami i tak urokliwą, elegancką porcelaną będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdej mamy!

Porcelana z serii Polska 100 to niezwykle subtelna i elegancka propozycja – odpowiednia by w wyjątkowym stylu uczcić Dzień Matki! Zdobienia wykonane z 18-karatowego złota i platyny, nadają jej luksusowego charakteru. Pachnąca kawa czy herbata, przepyszne słodkości i duża dawka dobrego humoru sprawią, że ten dzień zostanie w naszych wspomnieniach na zawsze.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także