PARTNER PORTALU
Funkcjonalna kuchnia: wybierz AGD do zabudowy

Funkcjonalna kuchnia: wybierz AGD do zabudowy

Autor: Anna Sołomiewicz
07 cze 2016 11:35

Urządzając kuchnię warto wybrać sprzęty AGD do zabudowy. Zajmują mniej miejsca, estetycznie się prezentują i podnoszą funkcjonalność przestrzeni.

Krzątasz się po kuchni w poszukiwaniu przypraw lub małej łyżki, która tak świetnie nadaje się do sprawdzenia, czy sos jest wystarczająco doprawiony? A może czujesz rozdrażnienie, gdy widzisz, że wśród Twoich sprzętów brakuje spójności? Spokojnie – mamy na to sposób. Wystarczy, że wybierzesz AGD do zabudowy.

Kuchnia to Twoje królestwo, dlatego zadbaj o jej jednolitą aranżację. Dzięki temu codzienne pichcenie domowych obiadów będzie znacznie przyjemniejsze. Pięknie i funkcjonalnie urządzone wnętrze stworzysz, gdy ukryjesz swoje AGD pod jednakowymi blatami oraz frontami kuchennych szafek.

Kuchnia do zabudowy – zalety rozwiązania architektonicznego

Elegancja, nowoczesność, przestronność – te trzy słowa charakteryzują sprzęty do zabudowy. Ale to nie koniec. Zabudowana kuchnia to także:

Ujednolicona aranżacja kuchni

Nic nie wyłamuje się spod harmonijnych linii, a różnokolorowe urządzenia (białe, czarne lub inox) nie rażą swoją odmiennością.

Spójne wnętrze w otwartej strefie dziennej

Kuchnia łączona z salonem to wyzwanie aranżacyjne. Wystarczy jednak zdecydować się na komplet produktów do zabudowy, które umieszczamy w pasujących kolorystyką i stylem do naszego salonu meblach kuchennych. One zapewnią spójne przenikanie się obu przestrzeni.

Optycznie powiększony pokój

Jeśli wybierzesz białe meble do kuchni, to światło odbijające się od białych, połyskliwych frontów będzie stwarzać wrażenie przestronności pomieszczenia.

Prostsze sprzątanie

Zabudowanie sprzętów AGD sprawia, że do ich sprzątania potrzebujesz jednego preparatu i jednej ściereczki! Co ważne – z kuchnią do zabudowy zapomnisz też o trudnych do wyczyszczenia szparach np. między meblami a piekarnikiem.

Ustawna przestrzeń

Kuchnia do zabudowy zaprojektujesz na zamówienie. Projekt zależy od Ciebie, więc na pewno znajdziesz miejsce na każde urządzenie, które chcesz wstawić w swojej kuchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także