PARTNER PORTALU
Gorący trend: złoty błysk we wnętrzach

Gorący trend: złoty błysk we wnętrzach

Autor: Anna Sołomiewicz
20 maj 2016 15:50

Kolory brązowego złota i miedzi na dobre zdominowały propozycje aranżacji wnętrz. Zobaczcie jeden z najgorętszych trendów.

Połyskujące złotomiedziane klosze lamp nad stołem jadalnianym, miedziane baterie łazienkowe towarzyszące pastelowo różowym umywalkom, złote dekoracyjne lampy, czy - w końcu okapy kuchenne, a nawet fronty zabudowy kuchennej w kolorze rdzawej miedzi lub starego złota. Tak właśnie prezentuje się jeden z najgorętszych trendów tego sezonu w aranżacji wnętrz. 

Metaliczny połysk we wnętrzach jest obecny pod wieloma postaciami - zwłaszcza srebrnych odcieni stali nierdzewnej czy aluminium we wnętrzach w stylu loft i minimalistycznym. Złoto i miedź wprowadzone do aranżacji wnętrz nadają im jednak całkowicie nowy charakter.

Nie sugerują wyłącznie nowoczesności i futurystycznego chłodu, jak zwykł to robić srebrny odcień metalu. W postarzanej wersji nawiązują do przeszłości, stylu steam-punk, a nawet baroku. Są bardzo odważnym elementem dekoracyjnym, który potraktowany z rozwagą doda naszym wnętrzom niezwykłej aparycji i sprawi, że staną się naprawdę modne. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także