PARTNER PORTALU
Grzejniki dekoracyjne - modele do minimalistycznych wnętrz

Grzejniki dekoracyjne - modele do minimalistycznych wnętrz

Autor: Anna Usakiewicz
10 lut 2020 11:34

Czy można zredukować budowę grzejników dekoracyjnych do ich minimalistycznej formy, tak aby ukryć przyłącza, zawory i zawieszenia?

Tej próby podjął się zespół Vasco Group, biorąc na warsztat dwa topowe modele grzejników aluminiowych. W efekcie powstały dekoracyjne grzejniki pionowe Beams i Bryce w wersji Mono, które stały się uosobieniem niezwykłej prostoty i wolności architektonicznej.

Dekoracyjne grzejniki pionowe o fakturze głębokich, nieregularnych rowków to modele, które w ostatnich latach stały się niezwykle popularne i zdążyły na stałe zadomowić się w nowoczesnych wnętrzach. Wszystko za sprawą swojej wyjątkowej formy, którą jak się okazało można jeszcze bardziej uprościć. Na pierwszy plan wysuwa się profil. Ich wyrazistej linii nie zaburzają żadne kolektory, a wszelkie elementy mocowania zostały dokładnie ukryte. Niewidoczne jest również podłączenie do systemu grzewczego. Dzięki zabiegowi uproszczenia formy otwierają się nieograniczone możliwości przed architektami i klientami, którzy poszukują innowacyjnych metod montażu i estetycznego, minimalistycznego wzornictwa.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także