PARTNER PORTALU
Komunie i kinder party - zadbaj o piękną oprawę

Komunie i kinder party - zadbaj o piękną oprawę

Autor: Anna Usakiewicz
08 maj 2019 08:06

Komunie czy urodziny to niezwykle ważne wydarzenia w życiu dziecka. Warto z tej okazji urządzić dla najmłodszych wyjątkowe przyjęcie w pięknej oprawie.

Gdy jesteśmy dziećmi beztrosko patrzymy w przyszłość z radością celebrując każdy dzień, który najchętniej przeznaczylibyśmy na zabawę! Niezwykle ważne momenty takie jak komunie czy urodziny wprowadzają nas w dorosłość, w którą wkraczamy z pomocą rodziców. Marka Fyrklövern zaprasza do organizacji dziecięcych uroczystości w pięknym stylu!

Śnieżnobiała porcelana Celebration, zdobiona subtelnym wzorem w odcieniu błyszczących szarości to doskonały wybór na przyjęcie komunijne, gdzie będzie prezentować się niezwykle elegancko podczas uroczystego obiadu w rodzinnym gronie. Serwis Sentiment Junior sprawi dzieciom wielką radość! Inspiracją dla stworzenia oryginalnego dekoru, zdobiącego porcelanę były ukochane kotki Michaela i jego syna Simeona - Isaac i Gustaf, które zakradają się w ogrodzie rodziny Bindenfeld, zostawiając za sobą urocze ślady łapek. Pełen uroku zestaw składa się z kubka, talerza, miseczki, sztućców oraz małej patery, idealnej na słodki tort. 

Porcelana Lace zdobiona finezyjną, wypukłą koronką w odcieniach szarości to doskonały wybór na dziecięce przyjęcia w aranżacji ogrodowej wśród kolorowych smakołyków. Serwis Nordic Birds zdobiony motywem 12 gatunków ptaków  stanowi świetny pomysł na dziecięce uroczystości podczas, których zainteresujemy najmłodszych przyrodą! Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka – możemy zorganizować konkurs z nagrodami! To będzie doskonała zabawa dla naszych pociech. Serwis Sonja to piękno i wdzięk kwiatów. Będzie doskonale zdobił stół podczas spotkań z okazji dziecięcych urodzin.

Zobacz także: Piękna jadalnia - 20 kolekcji mebli

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także