×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Maty pod panele. Gwarancja dobrze ułożonej podłogi

Maty pod panele. Gwarancja dobrze ułożonej podłogi

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
Dodano: 21 wrz 2020 13:45
Zaktualizowano: 21 wrz 2020 14:37

Panele winylowe to doskonale rozwiązanie do wnętrz w każdym stylu. Pod warunkiem jednak, że zostanę odpowiednio ułożone. Pomogą w tym ekologiczne, dźwiękochłonne maty podkładowe.

Nowoczesne panele winylowe stanowią idealny materiał do aranżacji podłogi zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Tego typu nawierzchnie są nie tylko wyjątkowo praktyczne i niezwykle wytrzymałe, ale do tego przyjemne i ciepłe w dotyku. Co więcej, występują w bogatej palecie wzorów i kolorów, że bez trudu można dopasować je do wystroju każdego pomieszczenia – od klasycznego salonu, przez nowoczesne biuro a na przytulnym pokoju dziecięcym kończąc.

Trzeba jednak pamiętać, że komfort korzystania z paneli winylowych w dużej mierze zależy również od zastosowanego pod nimi podkładu. Podczas planowania remontu czy prac wykończeniowych w nowym domu warto poważnie przemyśleć tę kwestię i wybrać taki podkład, który nie tylko pozwoli na ułożenie równej i stabilnej podłogi, ale również poprawi jej właściwości izolacyjne i akustyczne. Dobrym wyborem będą wykonane z ekologicznego ecuranu maty podłogowe wineo, dedykowane właśnie nawierzchniom winylowym. Do wyboru są trzy propozycje: mata wineo silentComfort (do stabilnego, bezklejowego montażu wykładzin i paneli winylowych układanych na click), mata silentPremium (do układania paneli elastycznych w wersji klejowej w systemie pływającym) oraz mata silentRigid (przeznaczona jest do innowacyjnych, łączonych na click podłóg typu Rigid, czyli z twardą płytą nośną zamiast elastycznego rdzenia). 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także