PARTNER PORTALU
Metamorfoza domowego biura w kolorze blue

Metamorfoza domowego biura w kolorze blue

Autor: Urszula Tatur
22 sty 2021 10:03

Kolor niebieski inspiruje i pobudza kreatywność, a tego potrzeba nam najbardziej, gdy pracujemy. Annie Sloan, ekspertka w dziedzinie kolorów i dekoracji, dzieli się prostym i efektownym pomysłem na stworzenie domowego kącika pracy w pogodnych odcieniach niebieskiego.

Większość z nas pracuje obecnie w domu, dlatego wszyscy szukamy prostych patentów, aby ułatwić sobie codzienne życie. Pokoje mają teraz podwójną funkcję: to gabinety w sypialniach, kuchnie, które stały się również jadalniami, czy salony z miejscem do zabawy dla dzieci – wyjaśnia Annie Sloan. Podział wnętrza na strefy, to bardzo praktyczny sposób, aby nasza przestrzeń życiowa stała się o wiele bardziej elastyczna, a najszybciej i najskuteczniej możemy zdefiniować granice między strefami przy użyciu farby.

Strefowanie przestrzeni jest równie praktyczne na małą skalę. To świetny sposób, aby przeprowadzić drobny lifting naszego domowego biura. Malowana tablica informacyjna jest idealna do organizowania pilnych lub codziennych zadań. Jak ją wykonać? Zaznacz wybrany kwadrat za pomocą taśmy maskującej, aby krawędzie były wyraźnie i schludne. Następnie pomaluj to pole farbą w ciemnym odcieniu niebieskiego, aby wyróżniał się na tle błękitnej ściany. Najlepiej umieścić tablicę na poziomie oczu, aby pomagała w skupieniu i motywowała do pracy przez cały dzień.

Jeśli potrzebujesz nowych elementów wyposażenia, takich jak krzesła lub biurko, z farbą kredową Chalk Paint™ możesz umeblować swoje domowe biuro w sposób zrównoważony. Zachęcam wszystkich, aby zamiast kupować zupełnie nowe meble, zwrócili uwagę na używane i podjęli się ich odnowienia. Satysfakcja gwarantowana – dodaje Annie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także