Modna ściana w salonie i sypialni. Panele w kolorze drewna zrobią efekt wow!

Modna ściana w salonie i sypialni. Panele w kolorze drewna zrobią efekt wow!

Autor: Urszula Tatur
29 kwi 2021 09:58

Kreatywne poranki w biurze, długie rodzinne popołudnia w salonie, wyciszające godziny przed snem w sypialni - w każdym momencie dnia otaczają nas ściany. Niezależnie czy zdecydujemy się z nich zrobić pierwszoplanowego bohatera wnętrza, czy nadamy rolę tła, pomogą nam w tym panele lamelowe.

Panele Linerio występują w trzech liniach: S, M i L, różniących się szerokością i głębokością szczebelków. Wybierać możemy spośród trzech kolorów w ciepłych odcieniach brązu: Natural, Mocca i Chocolate, które harmonijnie wkomponują się w przestrzeń, zarówno jeśli chcemy stworzyć elegancki salon, przytulną sypialnię czy funkcjonalny przedpokój.

Panele wykonane są z nowoczesnego tworzywa, które w 100% podlega recyklingowi. Jego inne właściwości, takie jak trwałość i lekkość, użytkownicy docenią już na etapie montażu. Nawet samodzielne przymocowanie paneli do ściany nie będzie bowiem stanowiło problemu - wystarczy dociąć je do pożądanej wysokości i zamontować przy pomocy kleju. Panele sprawdzą się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, takich jak przedpokój lub jadalnia. Dzięki materiałowi, z jakiego je wykonano, są łatwe do utrzymania w czystości - przy ewentualnych zabrudzeniach wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Jeśli cenimy ciszę, warto zainstalować panele Linerio w sypialni lub salonie: zmniejszą niechciany pogłos oraz echo.

Wyznaczanie stref

Pionowo, poziomo, czy na ukos? Sami zdecydujmy, który efekt wizualny pasuje do naszej przestrzeni. Dzięki panelom S-Line w wygodny sposób oddzielimy pobudzającą do myślenia przestrzeń kreatywną od cichego zakątka z łóżkiem w roli głównej. Zainspirowany szlachetnym drewnem kolor Mocca ożywi nasze wnętrze, nadając ścianie pierwszoplanowe znaczenie.

Jeśli chcemy dopełnić wygląd przestrzeni urządzonej w ciemnych barwach, wybierzmy panele M-Line o szerszych szczebelkach. Kolor Chocolate stanie się zgrabnym tłem dla eleganckich mebli, które samodzielnie zaprojektujemy za pomocą systemu Creative.

Jasne odcienie drewna są nam bliższe? Panele L-Line w odcieniu Natural rozjaśnią każde wnętrze, uwydatniając jego temperament. Najszersze szczebelki warto wykorzystać w sferze biurowej lub salonie. Dadzą efekt przytulnej przestrzeni, w której odnajdziemy spokój w trakcie nawet najbardziej zabieganego dnia. Do paneli L-Line Natural warto dobrać funkcjonalne Biurko Creative w odcieniu jasnego dębu. Dzięki konfiguratorowi online sami możemy zmienić układ jego wnętrza. Spójną kompozycję dopełni Lampa komodowa Muse II, nawiązująca wykończeniem do szczebelków paneli. Jeszcze tylko podłoga drewniana i możemy rozsiąść się w fotelu, ciesząc się swoim prywatnym azylem.


VOX przygotował także listy wykończeniowe w takich samych odcieniach, co panele Linerio. W wykończeniu aranżacji ściany liczy się każdy detal, a dzięki listwom wykończeniowym wygodnie zainstalujemy lamperię lub zamontujemy Linerio jedynie w wybranej części pomieszczenia. Tylko od nas zależy, czy postawimy na zdecydowane barwy Mocca i Chocolate, czy otulimy się pogodnym odcieniem Natural.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także