PARTNER PORTALU
Modne kolory do wnętrz - ciemna zieleń wciąż na topie

Modne kolory do wnętrz - ciemna zieleń wciąż na topie

Autor: Anna Usakiewicz
01 kwi 2019 08:00

Zieleń od zawsze była symbolem spokoju i odnowy. Matowa, głęboka barwa Avocado jest zmysłowa i tajemnicza. Ten odcień zieleni wprowadzi we wnętrzach spokój, ukoi zmęczone oczy i pięknie wyeksponuje inne materiały wykończeniowe.

Marka Dekoral stawia w 2019 roku na Avocado. Głęboko matowa, naturalna oraz kojąca ciemnozielona barwa Avocado dostępna jest w palecie ceramicznej farby do wnętrz Home&Style.  Ciemnozielone Avocado stanowi doskonałe tło dla jasnych dodatków i mebli oraz przedmiotów wykonanych z lśniących metali, złocistych odcieni drewna czy kamienia naturalnego.

Avocado to kolor wprost z natury. Jest to głęboki, aksamitny odcień zieleni, opracowany z myślą o niebanalnych oraz intrygujących przestrzeniach. Nie bójmy się ciemnych barw we wnętrzach – wystarczy je połączyć z odpowiednimi dodatkami, by nadać aranżacji elegancki i ponadczasowy charakter. – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager marki Dekoral.

Avocado to jeden z 56 kolorów dostępnych w palecie ceramicznej farby Home&Style marki Dekoral. Home&Style oferuje szerokie spektrum aksamitnych kolorów, wśród których znaleźć można zarówno delikatne pastele, jak i średnio nasycone kolory naturalne, oraz ciemne i głębokie barwy, do których należy Avocado.

Projektując paletę kolorów Home&Style sięgnęliśmy do różnych źródeł – przyglądaliśmy się światowym trendom społecznym i popkulturze, szukaliśmy inspiracji w naturze i w mieście, w otaczającym nas świecie i w Internecie. Zieleń Avocado pochodzi wprost z realnego świata – zmysłowego i tajemniczego. Możesz ją odnaleźć w zieleni iglastych drzew, w chropowatej skórce owocu awokado. Jest odpowiedzią na nadmiar sztucznych, natężonych kolorów wyświetlanych na ekranach urządzeń elektronicznych. To niezwykle uniwersalny kolor – będzie pasował zarówno do stylów surowych i naturalnych, jak kochany przez nas styl skandynawski, ale też do wyrafinowanej klasyki - jak styl art deco, czy modern classic - mówi Olka Barczak, Colour Master, projektantka palety Home&Style.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także