×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modne wnętrze: nowa kolekcja inspirowana naturą

Modne wnętrze: nowa kolekcja inspirowana naturą

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 paź 2019 10:06

Zwierzęce motywy, futrzane tekstury, a przede wszystkim pełne intensywnych barw materiały to cechy charakterystyczne nowej kolekcji Animals.

Kolekcja inspirowana naturą

Cętki, plamki czy paski doskonale przywołują na myśl zwierzęta rodem z gorącej sawanny. Dzięki połączeniu tych wzorów z kolorami soczystej zieleni i błękitnego nieba, możemy w swoim wnętrzu stworzyć przestrzeń przypominającą nam o letnich podróżach. Dodatkowo wybierając motywy zwierzęce nasze domowe aranżacje będą zgodne z aktualnie panującymi trendami.

Pościel w zwierzęce cętki, a może futrzane poduszki - czemu nie? Zestawienie kontrastowych kolorów i wyraźnych wzorów rodem z Afryki da nowoczesny efekt. Pomysł na taką stylistykę będzie dobry zarówno do salonu, jak i do kuchni. Wnętrze w tym stylu może być spokojne i stonowane - jak afrykański krajobraz, ale również dynamiczne i skontrastowane - niczym afrykańska dzika, dziewicza flora i fauna - wybór należy do Ciebie. Zwierzęce motywy, przyjemne w dotyku tekstury, a przede wszystkim pełne intensywnych barw dodatki to cechy wyróżniające najnowszą kolekcję marki Homla.

Niezwykła współpraca

Homla tworząc kolekcję Animals nie tylko inspirowała się naturą, ale poszła o krok dalej. Dzięki współpracy z trzema ogrodami zoologicznymi, czwórka tygrysów amurskich zyskała finansowe wsparcie. Tygrysy amurskie to gatunek objęty szczególną ochroną ponieważ grozi mu wyginięcie, dlatego też marka Homla postanowiła je otoczyć wyjątkową opieką. Zwierzęta z Ogrodu Zoologicznego w Krakowie, z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego mogą liczyć na pomoc w najbliższym czasie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także