Niebieski we wnętrzu. Letnie trendy. Tak urządzisz wnętrze w stylu marynistycznym

Niebieski we wnętrzu. Letnie trendy. Tak urządzisz wnętrze w stylu marynistycznym

Autor: Ewa Kozioł
12 maj 2021 12:21

Nowy letni trend! Urządź wnętrze w stylu marynistycznym. Zachwyci ono świeżością i przytulnym, wakacyjnym klimatom. Postaw na kolory nieba i wody – biele zmieniają się w delikatne błękity, a te przechodzą w głębokie odcienie kobaltu i granatu.

Poczuj wiatr od morza, który zapowiada nowe letnie trendy. Wnętrza urządzone w stylu marynistycznym zachwycają świeżością i beztroską właściwą przytulnym, wakacyjnym domkom na plaży. Królują tu barwy pożyczone od nieba i wody – biele zmieniają się w delikatne błękity, a te przechodzą w głębokie odcienie kobaltu i granatu. Brzmi intrygująco? Daj się porwać fali zmian!

Chcesz wpuścić do swojego mieszkania odrobinę odświeżającej morskiej bryzy? Koniecznie zapoznaj się z nową kolekcją Ocean Vibe dostępną w home&you, która pomoże Ci odmienić mieszkanie (nie tylko) na lato! Znajdziesz tu dekoracje, tekstylia i naczynia inspirowane pięknem nieujarzmionych fal, tajemnicami oceanicznych głębin, a także bogactwem skarbów wyrzuconych przez morze na piaszczysty brzeg.

Kolekcja Ocean Vibe pomoże Ci poczuć bliskość z naturą. Znajdziesz w niej elementy wykonane z wikliny, juty i bawełny. Pojawiają się tu także sznury kojarzące się z klasyczną żeglarską liną oraz charakterystyczne bielone drewno. Dekoracje falują niczym spiętrzone morze – misy, patery i figurki zachwycają motywem fal, nie brak tu również wzorów nawiązujących do mieszkańców plaż i morskich głębin – swoje miejsce znalazły tutaj mewy, żurawie, ryby, a także rozgwiazdy czy koralowce. Piękno natury odzwierciedlają też dominujące barwy. Pierwsze skrzypce grają odcienie niebieskiego, a następnie biele, beże i ciepłe brązy.

Postaw na domowe życie w rytmie morskich fal! Jeśli marzysz o własnej oazie spokoju, w której znajdziesz wyciszenie i ukojenie zmysłów, styl morski będzie idealnym wyborem do Twojego wnętrza! 

Teraz każde pomieszczenie w Twoim domu może nabrać nowego marynistycznego charakteru. W kolekcji Ocean Vibe znajdziesz kompleksową oprawę stołu do jadani – obrusy, bieżniki, naczynia a nawet sztućce, które pozwolą Ci bardzo efektownie ugościć bliskich podczas letniego przyjęcia w domu lub ogrodzie.

W salonie możesz zatopić się w kojących barwach i motywach, wybierając różnorodne dekoracje nawiązujące do piękna morskich krajobrazów. Figurki, patery i wazony będą świetnie prezentować się na komodzie czy półce w towarzystwie kolekcji muszli lub innych pamiątek przywiezionych z wakacji.

W łazience lub salonie kąpielowym, niczym w luksusowym nadmorskim kurorcie, wyczarujesz własną strefę spa. A na koniec dnia, gdy zechcesz odpocząć w zaciszu swojej sypialni, do snu ukołyszą Cię marynistyczne wzory obecne na tekstyliach – poszewkach, kocach i kompletach pościeli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także