×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesne drzwi - nowe modele, piękne wzory

Nowoczesne drzwi - nowe modele, piękne wzory

Autor: Katarzyna Masłowska
06 cze 2018 14:58

Każdy z nas ma inne potrzeby, prowadzi inny styl życia i dysponuje innymi wnętrzami. Urządzając mieszkanie, powinniśmy mieć na uwadze wszystkie te kwestie. A wybierając drzwi wewnętrzne, musimy pamiętać o każdym pomieszczeniu i każdym domowniku.

Drzwi, które dopasują się do charakteru każdego pomieszczenia i każdego domownika? Z taką myślą powstały najnowsze drzwi wewnętrzne marki VOX o imieniu Nordia. Ich uniwersalny design sprawdzi się w wielu okolicznościach. Wystarczy wybrać odpowiednie wykończenie, kolor, liczbę przeszkleń – i gotowe!

Znalezienie jednego modelu, który bylibyśmy w stanie dopasować do sypialni, łazienki i pokoju dziecka, to prawdziwe wnętrzarskie wyzwanie. Dlatego marka VOX stworzyła drzwi wewnętrzne Nordia – trwałe, solidne i o uniwersalnym designie.

Stylowa uniwersalność

Drzwi z kolekcji Nordia cechuje prosta konstrukcja, bez zbędnych zdobień, którą wyróżnia poziomy układ linii z niestandardowymi przeszkleniami. Można dobrać do nich kolor wykończenia oraz liczbę przeszkleń – i w ten sposób dopasować drzwi do swoich upodobań i pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Chcemy więcej prywatności, a może zależy nam, żeby do wnętrza zaprosić więcej światła?

 Zobacz także: Dom otwarty na ogród. Ten projekt Cię zachwyci!

Z drzwiami Nordia to nic trudnego! Przeszklenia możemy wybrać w wersji matowej lub przezroczystej. Ten model sprawdzi się zatem zarówno jako rozwiązanie do sypialni, łazienki czy salonu. Dzięki solidnej konstrukcji i jakości użytych materiałów drzwi są również wyjątkowo trwałe. Drzwi Nordia polecam szczególnie tym osobom, które cenią prostotę i naturalność. Ale to co najważniejsze w tym projekcie, to ich uniwersalność. Dzięki temu nie tylko zdobią pomieszczenie, lecz także zachowują jego funkcje. Dopasowują się do potrzeb domowników i wymagań pomieszczeń – komentuje Olgierd Jaskulski, projektant drzwi.

Drzwi wewnętrzne Nordia dostępne są aż w 16 wariantach kolorystycznych i 2 opcjach wykończenia: Greko i Premium. W kolekcji znajdują się odcienie od ciemnego drewna tropikalnego wenge, przez intensywny orzech, dąb w kilku wybarwieniach, jesion, sosnę, aż po nieskazitelną biel. Skrzydła dostępne są w wersji przylgowej lub bezprzylgowej, a ich szerokość w podstawowej wersji wynosi 70, 80 lub 90 cm.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także