Nowy trend 2021: takie dekoracje będą modne!

Nowy trend 2021: takie dekoracje będą modne!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 sty 2021 10:16

Linearne grafiki, ozdobne osłonki na doniczki, porcelana, tekstylia i wiele innych produktów z motywem twarzy – zapewne nie umknął waszej uwadze trend inspirowany klimatem dzieł Henriego Matisse'a czy Picassa, czyli stylem Line Art. Jak wam się podoba?

Chcesz nadać wnętrzu bardziej artystyczny charakter? Face It to zdecydowanie trend dla ciebie! Doskonale sprawdzi się zarówno w minimalistycznych przestrzeniach – wówczas uzyskamy efekt galerii sztuki, jak również wnętrzach bardziej przytulnych i vintage, co sprawi, że poczujemy się jak w pracowni artysty.

Motyw twarzy na poduszkach, ceramice, obrazach czy naczyniach to świetny pomysł do salonu, sypialni, a nawet kuchni czy łazienki. Zwróć uwagę na dekoracje z linearnymi motywami. Proste, minimalistyczne kompozycje z linii na grafikach ściennych, dywanach, poduszkach i ceramice tworzą intrygującą, abstrakcyjną podobiznę twarzy. Taki dodatek nada twojej aranżacji artystyczny wyraz.

Wielbiciele designu kochają niecodzienne dekoracje i oryginalne pomysły w aranżacji wnętrz. Takie propozycje będą zatem prawdziwą gratką dla każdego z nich! Warto zwrócić uwagę na wazony, doniczki i ceramikę ze zdobieniami przypominającymi mimikę twarzy. Nie dość, że rozweselają, to jeszcze wyglądają bardzo gustownie, także zestawione razem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także