PARTNER PORTALU
Obrazy we wnętrzu. Zobacz piękne, artystyczne płótna

Obrazy we wnętrzu. Zobacz piękne, artystyczne płótna

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sie 2020 13:05

Ekspresyjne połączenia kolorystyczne, baśniowe płótna o różnorodnych kompozycjach, zachwycające oryginalnością, swobodą oraz finezją. Takie są właśnie obrazy Katarzyny Pander-Liszki. Zobaczcie jak pięknie dopełniają wnętrza urządzone w każdym stylu.

Płótna z mnóstwem ekspresyjnych połączeń kolorystycznych stanowią idealną propozycję dla osób szukających sposobów na odświeżenie swojego mieszkania. Prace Katarzyny Pander-Liszki sprawdzą się doskonale u miłośników efektownych dodatków w wystroju. Malarka zwraca uwagę, że ożywcza moc kolorów w takiej formie może zostać wykorzystana przez dekoratorów oraz projektantów wnętrz. Kreatywne kompozycje z powodzeniem mogą zostać zastosowane jako dekoracje pomieszczeń. Kontrasty odświeżają i ożywiają, a mocne barwy zachęcają oraz inspirują do działania. Obrazy wspaniale wpisują się we współczesny trend, by przy pomocy kolorowych elementów dynamizować aranżację, budować nastrój i wymarzone warunki do codziennych aktywności.

Katarzyna Pander-Liszka stawia na pracę z żywicą, co potęguje niezwykły efekt wizualny. Takie płótna będą się dobrze komponować z nowoczesnymi meblami – szklaną konsolą, sofą narożną oraz geometrycznymi fotelami.

Obrazy pobudzające zmysły

Obrazy malarki mają w sobie dużo witalności i radości. Katarzyna Pander-Liszka stawia na wywoływanie emocji, pobudzanie kreatywnej energii oraz fascynowanie. Artystka pomysłów na prace szuka w świecie zewnętrznym i metafizycznym. W efekcie powstają obrazy tajemnicze, ale i żywe oraz ekspresyjne. Inspiracje surrealistycznym krajobrazem oraz barwna paleta kolorów, sprawiają, że twórczość Katarzyny Pander-Liszki dedykowana jest nie tylko miłośnikom sztuki, ale także pasjonatom klimatycznie zaaranżowanych wnętrz. Wyraziste kompozycje sprawdzą się idealnie do oprawy wybranych przestrzeni i nadania im wyjątkowego charakteru.

Prace malarki ze względu na nasyconą feerię energicznych odcieni pobudzają wszystkie zmysły. Trudno nie zauważyć, że wykorzystywane barwy hipnotyzują, energetyzują, a także potęgują wrażenia. Obrazy działają na sensualną naturę człowieka. Prace zdają się zaproszeniem do świata apetycznych kolorów, ekscytujących kontrastów oraz intrygujących kompozycji.

Ekspresyjne obrazy we wnętrzach

Katarzyna Pander-Liszka w swojej pracy wykorzystuje mocne i soczyste kolory. Prezentowana rzeczywistość jest kosmiczna, żywa, nawet organiczna. Takie obrazy sprawdzą się idealnie do zdynamizowania monochromatycznego, współczesnego pomieszczenia. Płótna wspaniale dopełnią także odważny, eklektyczny wystrój nie tylko prywatnego salonu, ale również reprezentacyjnego miejsca o komercyjnym przeznaczeniu, w tym hotelu, restauracji oraz kawiarni. Obrazy Katarzyny Pander-Liszki dedykujemy wielbicielom wyrazistych form malarskich we wnętrzach. Twórczość artystki doskonale wyeksponuje charakter awangardowych i artystycznych przestrzeni. Magiczne malarstwo pozwoli przemycić do wnętrz ożywczą moc koloru. Ekspresja stworzy inspirującą atmosferę w pomieszczeniach, a także podkreśli ich unikatowość.

Artystka korzysta z pełnej gamy odcieni. Pomarańcze oraz czerwienie będą działać energetyzująco. Zimne błękity stworzą idealne warunki do medytacji. Takie odcienie wyciszą, a także otworzą umysł na nowe możliwości. Chłodne tony kojarzą się z wodą oraz niebem. Niebieski to kolor sprzyjający kontemplacji. Róż wnosi do wnętrz sporą dawkę optymizmu, wdzięku i uroku. To odcień pozytywnie wpływający na nasze nastawienie i samopoczucie. Słoneczne barwy przywodzą na myśl pomysły, rozkwit, rozwój. Kolory mogą zostać wykorzystane zgodnie z charakterem aranżowanego miejsca, a także dopasowane do stylu życia nabywcy.

Płótna prezentujące organiczne krajobrazy będą się pięknie prezentować we wnętrzach urządzonych w stylach czerpiących ze świata przyrody.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także