Oświetlenie we wnętrzu. Modne i praktyczne. Zobacz nowości polskiego producenta!

Oświetlenie we wnętrzu. Modne i praktyczne. Zobacz nowości polskiego producenta!

Autor: Ewa Kozioł
17 paź 2022 14:19

Łączą dobry design i funkcjonalność. Piękne wzornictwo z ponadczasowymi rozwiązaniami. Poznaj bliżej jesienne nowości polskiego producent oświetlenia. Lampy marki AQForm nie tylko dobrze wyglądają, ale również efektywnie świecą. 

Czy oświetlenie można połączyć z akustyką? Okazuje się, że tak! Warto zwrócić uwagę, że to właśnie akustyka obok oświetlenia, czy temperatury ma duży wpływ na nasze samopoczucie w pracy. Wpływa na wydajność, kreatywność i dobre samopoczucie. Według raportu Leesmana – jako jedną z głównych przyczyn dyskomfortu w pracy – badani wskazują hałas. W nowych biurach tylko 33% pracowników jest zadowolonych z poziomu dźwięków otoczenia, podczas gdy dla aż 74 % ten aspekt ma kluczowe znaczenie. Dlatego oświetlenie wpływające pozytywnie na komfort akustyczny we wnętrzu to możliwość poprawy równocześnie dwóch ważnych aspektów w projekcie wnętrza. Marka AQForm idąc tą drogą opracowała całą kolekcję opraw oświetleniowych wyposażonych w dźwiękochłonny filc: AQfelt.

Inną nowością są filigranowe szklane oprawy, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również efektywnie świecą. Jedna z kultowych kolekcji AQForm – Modern Glass doczekała się wersji mini.  Wygląda ciekawie nie tylko solo, ale w zestawieniu kilku opraw. Możliwość zabawy z wykończeniami kolorystycznymi i długością kloszy czyni z Modern Glass mini swoistą biżuterię dla wnętrza.

Wśród innych jesiennych nowości AQForm znajdziemy m.in. precyzyjne oświetlenie wpuszczane Swing next z ruchomym elementem świecącym czy też wyspecjalizowaną oprawę Optima przeznaczoną do oświetlenia miejsc pracy. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także