×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Panele winylowe: trwałe, funkcjonalne i estetyczne

Panele winylowe: trwałe, funkcjonalne i estetyczne

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 sie 2020 15:31
Aktualizacja: 28 sie 2020 08:54

Nowoczesne panele winylowe mają ciekawy design, dobre parametry techniczne i wysoką funkcjonalnością. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej wybieramy je do swoich domów i mieszkań.

Panele winylowe wineo w wersji Multi-layer to propozycja skierowana do wszystkich osób, pragnących w swoim domu, biurze lub gabinecie cieszyć się piękną, wytrzymałą i bezpieczną podłogą. Tego typu nawierzchnia, poza charakterystycznymi dla paneli elastycznych cechami, jak miękkość, wytrzymałość i antystatyczność, posiada płytę nośną HDF Aqua-Protect® i impregnowane krawędzie, dzięki czemu jest jeszcze lepiej chroniona przed wilgocią. Zintegrowana mata wyciszająca soundPROTECT skutecznie tłumi natomiast nieprzyjemny dla ucha pogłos kroków.

Zaletą paneli winylowych typu Multi-layer jest również stabilność ich wymiarów i znaczna grubość. Mają one aż 9 milimetrów wysokości, co przekłada się na lepsze wyrównanie niedoskonałości podłoża i tym samym sprawia, że panele świetnie nadają się do pomieszczeń, wymagających gruntownych renowacji. Bezklejowy montaż na click pozwala natomiast na przeprowadzenie metamorfozy wnętrza bardzo szybko i wygodnie, wykorzystując jedynie piły do przycinania paneli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także