PARTNER PORTALU
Piękna podłoga: nowe kolekcje paneli

Piękna podłoga: nowe kolekcje paneli

Autor: Katarzyna Masłowska
03 marz 2020 11:00

Podłogi powstały z myślą o tym, by użytkownicy mogli cieszyć się nimi przez lata. Walory użytkowe idą tu w parze z naturalną estetyką, która dziś jest obiektem pożądania wielu osób urządzających swoje wnętrza.


Wyjątkowe wzornictwo, precyzyjne wykończenie, wytrzymałość – to kluczowe wyróżniki paneli Casa Corona, proponowanych przez firmę Classen. 

Wybierając podłogi do domu najczęściej myślimy o tym, żeby służyły nam latami. Z tego względu warto wziąć pod lupę parametry techniczne produktów, które zamierzamy kupić. Podłogi Casa Corona wyróżnia bardzo wysoka klasa użyteczności 33 oraz klasa ścieralności AC5. To oznacza, że są odporne na różne rodzaje uszkodzeń. Nie musimy martwić się o to, że porysujemy je zabawkami, czubkiem parasola czy butami na obcasie. Jako producent zapewniamy aż 25-letnią gwarancję na te panele w pomieszczeniach mieszkalnych – mówi Piotr Zieleźny, menedżer ds. produktu, Classen.

Bogaty wybór wzorów dekoracyjnych

W ramach kolekcji Casa Corona dostępnych jest aż 14 unikalnych wzorów. Najjaśniejsze – Dąb Marenati – mają kolor bieli przełamanej szarawymi smugami. Wybierać można też wśród kilku odcieni beżów (np. Dąb Sedali, Dąb Regio) oraz brązów (np. Dąb Avalon, Dąb Retinela).

Zobacz także: Baterie do kuchni. 12 ciekawych modeli

W tej kategorii znajdują się propozycje chłodniejsze z szarymi podtonami i cieplejsze ze słonecznymi refleksami. Fanom bardziej wyrazistego ubarwienia podłogi polecamy dekory Dąb Sambuco i Dąb Domingo, które są udekorowane gęstym rysunkiem słojów i sęków w ciemniejszej odsłonie.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się podłogi Casa Corona?

Podłogi Casa Corona można stosować zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i pomieszczeniach o funkcji publicznej (posiadają klasę użyteczności 33). Zostały wyposażone w system montażu Megaloc. Dzięki niemu układanie paneli jest szybkie, proste i wygodne. Nie wymaga zatrudniania fachowców, można to zrobić samodzielnie. Mechanizm zatrzaskowy jest intuicyjny i nie sprawi trudności nawet osobom niedoświadczonym w pracach wykończeniowych.

Ceny paneli z kolekcji Casa Corona zaczynają się od 43 zł brutto/mkw.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także