Podłoga we wnętrzu. Modna i trwała. Te panele sprawdzą się w salonie i w kuchni.

Podłoga we wnętrzu. Modna i trwała. Te panele sprawdzą się w salonie i w kuchni.

Autor: Ewa Kozioł
06 lip 2021 09:57

Bardzo chętnie wybieramy do swoich wnętrz panele. To materiał, który jest trwały, estetyczny i dostępny w wielu różnych kolorach i wykończeniach. Panele świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w kuchni.

Stwierdzenie, że podłoga stanowi podstawę dobrze urządzonego wnętrza wielu osobom może wydawać się banałem, ale rodzaj nawierzchni rzeczywiście ma ogromny wpływ na wygląd i przyszły komfort użytkowania pomieszczenia. Im lepszy, bardziej elegancki, odporny i funkcjonalny materiał nawierzchniowy, tym większa gwarancja, że nawet po wielu latach będziemy z niego równie zadowoleni, jak pierwszego dnia. Nowoczesne podłogi wineo w wersji Muli-Layer są tego bardzo dobrym przykładem, ponieważ wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi i dużą trwałością. 

Ich wielowarstwowa konstrukcja sprawia, że są w stanie zniwelować niedoskonałości podłoża i zapewnić równą, stabilną nawierzchnię nawet w tak trudnych przestrzeniach, jak stare domy czy zabytkowe kamienice. Jeżeli dodać do tego fakt, że montuje się je bezklejowo w sposób szybki, czysty i wygodny to można mieć pewność, że metamorfoza nawierzchni przebiegnie błyskawicznie i bezproblemowo.

Trwałość, odporność na uszkodzenia i komfort użytkowania mają kluczowe znaczenie przy wyborze idealnej podłogi do swojego domu, jednak kwestie wizualne są równie ważne.W końcu na podłogę patrzeć będziemy codziennie przez wiele lat i z tego względu musi ona wpisywać się w nasz gust oraz klimat całego wnętrza. Podłogi wineo w wersji Multi-Layer dostępne są w tak szerokiej gamie kolorystycznej, że każdy znajdzie wariant idealny dla siebie. Miłośnicy klasycznych, drewnianych nawierzchni mogą wybrać panele winylowe wineo 400 wood lub wood XL w eleganckim, wydłużonym formacie, a także biopodłogi wineo 1200 lub 1000 o dekorach, imitujących parkiet dębowy o różnych odcieniach. W kolekcji wineo 400 stone dostępne są z kolei panele o formacie kafli ceramicznych, kamiennych płyt, a nawet przypominające pokrytą rdzą powierzchnię metalu.

Co więcej, każda w podłóg wineo w wersji Multi-Layer nadaje się do zastosowania we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, więc stylową nawierzchnią można cieszyć się również w łazience, bez ryzyka wypaczeń i obaw o destrukcyjny wpływ wody na jej elegancki wygląd.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także