PARTNER PORTALU
Podłogi hybrydowe i winylowe we wnętrzach

Podłogi hybrydowe i winylowe we wnętrzach

Autor: Urszula Tatur
28 paź 2021 18:23

Nowe podłogi hybrydowe oraz winylowe to innowacyjne produkty do wnętrz, które sprawdzą się nawet w kuchni i łazience.

NEXT STEP, nowe produkty

Portfolio firmy Barlinek wzbogaciły dwie nowoczesne kategorie podłóg NEXT STEP. Jak sama nazwa wskazuje, jest to kolejny krok producenta w stronę zaspokojenia nowych potrzeb, jakie tworzy rynek wyposażenia wnętrz, ale też poszukiwania proekologicznych rozwiązań w ich aranżacji. Pod nowym szyldem kryją się zatem zupełnie nowatorskie rozwiązania, obejmujące dwie grupy produktów: hybrydowa deska barlinecka oraz nowoczesne podłogi winylowe – Ideą wprowadzenia kolekcji NEXT STEP było przede wszystkim rozbudowanie portfolio handlowego o innowacyjne podłogi, nie tylko drewniane. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją ofertę handlową również o podłogi winylowe, a takim łącznikiem, ogniwem pośrednim między jedynymi, a drugimi ma być właśnie innowacyjna podłoga hybrydowa. Zależało nam przy tym na stworzeniu produktu z drewnianą warstwą dekoracyjną. Produktu, który będzie odporny na wilgoć, wahania temperatury, warunki pogodowe, zachowując przy tym urodę i właściwości drewna – mówi Robert Kupczewski, Product Manager Barlinek.

Rewolucja na rynku podłóg

Nowe grupy produktowe NEXT STEP, poprzez wykorzystanie struktury drewna oraz bazowanie na naturalnych materiałach, wpisują się w dotychczasowy wizerunek marki. Jednocześnie w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań śmiało podążają za aktualnymi trendami, dostarczając na rynek produkty nie tylko nowoczesne, ale wręcz innowacyjne. Wodoodporne podłogi hybrydowe NEXT STEP to bowiem rewolucyjna zmiana w podejściu do naturalnych podłóg. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań drewno zyskuje wysoką wytrzymałość, gwarantującą użytkowanie na lata. Z kolei podłogi winylowe NEXT STEP pozwalają producentowi na wpisanie się w – ten ciągle rosnący – segment rynku podłóg. Oferta jest również odpowiedzią na potrzeby ludzi młodych oraz tych, którzy szybko chcą przeprowadzić remont.

Wspólny rdzeń

Oba te rozwiązania łączy wspólny mianownik. To innowacyjny rdzeń Denscore, który jest zbudowany z przyjaznych środowisku składników pochodzenia naturalnego. Produkt ten jest więc całkowicie ekologiczny, w pełni wpisując się w filozofię marki. – Kolekcja NEXT STEP to kolejny krok firmy w stronę działań proekologicznych. To właśnie troska o ekologię oraz nowoczesne wzornictwo, skłoniły nas do myślenia o wykorzystaniu alternatywnych materiałów do produkcji podłóg drewnianych. Ponieważ, jak wszyscy wiemy, nasze zasoby drewna powoli się kurczą, staramy się spojrzeć proeko na materiały alternatywne, przynajmniej dla części budowy produktu, jak np. rdzeń. Ponadto naszą misją jest, aby być jak najbliżej klienta i dostarczać mu nowoczesne podłogi, które będą fundamentem na lata, także w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka – wyjaśnia Dorota Karbowska-Zawadzka, Marketing Manager Barlinek.

Uniwersalna uroda drewna

Za innowacyjnymi rozwiązaniami idzie w parze piękne wzornictwo, podkreślające tradycje firmy. Znany z zamiłowania do naturalnych materiałów Barlinek, po raz kolejny udowodnił, że to właśnie drewno jest tym surowcem, który czyni wnętrza uniwersalnymi i ponadczasowymi. Podłogi NEXT STEP zarówno te hybrydowe, z warstwą wierzchnią drewna, jak i te winylowe, perfekcyjnie odwzorowujące ten naturalny materiał , dają unikalne wrażenia. Dzięki nowoczesnym technologiom, firma poszerza spectrum swoich odbiorców i trafia do niemal wszystkich klientów, oferując podłogi naturalne, nowoczesne i o wyjątkowej jakości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także