×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Podłogi laminowane - zobacz nową kolekcję

Podłogi laminowane - zobacz nową kolekcję

Autor: Anna Usakiewicz
09 paź 2019 12:30

Nowatorską i przełomową linię podłóg laminowanych charakteryzuje realistyczne wzornictwo, idealnie oddające strukturę drewna desenie i niespotykana nigdy wcześniej w przypadku podłóg laminowanych funkcjonalność.

Zamysłem twórców kolekcji Signature było stworzenie podłogi z laminatu, który idealnie imitowałby naturalne drewno. Konstrukcja i łączenia nowych podłóg Quick-Step są bardziej wyrafinowane i autentyczne, a ich struktura – precyzyjna i elegancka.

Inspiracją stała się Afryką oraz Ameryką Południową, w szczególności ich ciepłe, egzotyczne i ziemiste kolory, ręcznie wykonywane tkaniny i tamtejsza natura. Nowe podłogi miały wpisywać się jednocześnie w aktualny trend w urządzaniu wnętrz, czyli chęć tworzenia przestrzeni mieszkalnej pełnej wyciszenia i spokoju. W dynamicznym świecie, w którym rządzą inteligentne rozwiązania, właściciele domów coraz częściej decydują się na taki wystrój wnętrza, który zapewni im maksymalne poczucie bezpieczeństwa i swobody. W zaciszu domowym delikatne, miękkie materiały w jasnej, neutralnej palecie kolorów harmonijnie łączą się ze sobą tworząc idealne miejsce na relaks. Tak urządzona przestrzeń nie musi być jednak doskonała: dopiero asymetria, chropowatość, prostota i nieznaczne niedoskonałości naturalnych elementów wystroju lub rzemiosła tworzą nieskazitelny i zrównoważony klimat miejsca.

Na nową kolekcję składa się 18 wzorów podłóg, z których każdy jest unikalny i wyróżnia się niezrównanym poziomem dopracowania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także