PARTNER PORTALU
Pomysły na ściany - modny antracyt

Pomysły na ściany - modny antracyt

Autor: Anna Usakiewicz
22 lis 2017 13:32

Antracyt. Ciemny i głęboki odcień szarości jest obecnie jednym z najciekawszych i najbardziej efektownych kolorów we wnętrzach.

Jest elegancki, bywa tajemniczy, nadaje wnętrzom klasę i charakter . Stanowi doskonałe tło dla sztuki, dekoracyjnych lamp, oryginalnych mebli. To antracyt – kolor, który podbił świat designu i serca projektantów. Kochają go architekci i projektanci wnętrz już od kilku sezonów, a właściciele mieszkań i domów coraz chętniej i odważniej wprowadzają go do swoich przestrzeni.

Antracytowy kolor stopniowo zajmuje coraz większe powierzchnie. I nie budzi już żadnych obaw, wręcz przeciwnie – dodaje wnętrzom klasy i charakteru. Niezaprzeczalnie tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę. Swoją karierę antracyt zaczął od dodatków. Obecnie króluje na ścianach. I rzeczywiście na nich sprawdza się najlepiej. Sekret antracytowego koloru tkwi w jego intensywności i głębi. Aby zdobił, nie może blaknąć i płowieć, co niejednokrotnie zdarza się farbom i tapetom. Odporniejszą i trwalszą alternatywę w wykończeniu ścian stanowią panele ścienne Kerradeco od Vox.

Antracyt w ofercie marki występuje w dwóch odsłonach: nawiązującym do kamienia wzorze Stone Anthracite oraz odwzorowującego rysunek drewna Wood Carbon. Ten innowacyjny system ścienny nie tylko zachwyca nieskazitelnymi barwami, lecz także zaskakuje walorami funkcjonalnymi. Ściana Kerradeco w odcieniu antracytu sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, lecz także w przestrzeniach komercyjnych, przede wszystkim w biurach. Monochromatyczność i minimalizm zdecydowanie sprzyjają skupieniu, a dzięki swoim walorom praktycznym są doskonałym wyborem dla inwestorów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także