Ponadczasowa łazienka: wybierz klasyczne meble

Ponadczasowa łazienka: wybierz klasyczne meble

Autor: Anna Sołomiewicz
06 cze 2016 12:02

Jeśli zależy nam na tym, aby wystrój naszej łazienki był ponadczasowy, warto postawić na klasyczne meble.

Klasyka to styl, który świetnie sprawdza się nie tylko w naszych szafach, ale też we wnętrzach domów. Klasycznie urządzona łazienka będzie tak samo modna dziś, jak za 10 czy 20 lat. Uniwersalne wzornictwo, wyważone kolory, stylowe akcenty gwarantują ponadczasową wartość takich elementów wyposażenia łazienki jak na przykład meble.

Firma Coram Poland, należąca do międzynarodowej Grupy Coram International, może się pochwalić szeroką ofertą wyposażenia łazienek renomowanych europejskich producentów. Jednym z nich jest holenderska firma Tiger, w której asortymencie znajdują się meble, umywalki, wanny, akcesoria łazienkowe oraz armatura.

Wśród szerokiego wyboru produktów tej marki warto zwrócić uwagę na nowe propozycje w gamie mebli łazienkowych takie jak Canto. Delikatne, proste szafki w białym kolorze, z zaznaczonymi płycinami, prezentują się stylowo, a przy tym bardzo współcześnie. Jak na styl klasyczny przystało, meble proponowane są w wersji na nóżkach. Rolę dekoracyjną pełnią tu także stylizowane, półkryte uchwyty wykonane z mosiądzu.

Urokliwym elementem kolekcji Canto są stołeczki łazienkowe, które można wykorzystać na przykład jako podnóżek dla dzieci. Tradycyjna forma mebli Canto skrywa nowoczesne rozwiązania użytkowe takie jak zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania oraz funkcjonalną szufladę z wewnętrzną organizacją, dzięki której wszystkie drobiazgi będą przechowywane w idealnym porządku. 

Meble wykonane zostały z białego, foliowanego MDF. W kolekcji Canto dostępne są:
- szafki podumywalkowe pojedyncze o wymiarach 79,4 x 63,3 x 49,7 cm oraz podwójne: 119,4 x 63,3 x 49,7 cm w wersji z dwojgiem otwieranych drzwi oraz w wersji z dwiema szufladami,
- grafitowe umywalki meblowe 80 i 120 cm wykonane z konglomeratu,
- wysoki słupek o wymiarach 44,2 x 161,2 x 34 cm z dwojgiem drzwi,
- lustra w ramie o wymiarach 75,2 x 70 x 4,5 cm oraz 115 x 70 x 4,5 cm,
- stołeczki łazienkowe: mały (41,4 x 23,8 x 32,6 cm), średni (76,6 x 23,8 x 48,3 cm) oraz duży (116,6 x 23,8 x 48,3 cm)

Klasyczny styl w ofercie Coram Poland reprezentują także meble Rustic marki Antado. Producent, który w ofercie ma już kilka klasycznych propozycji, tym razem postawił na lekkość formy. Znaczniki stylu takie jak ramka na frontach szafek, uchwyty, czy stylizowane nóżki są na tyle delikatne estetycznie, że meble spodobają się również zwolennikom stylu nowoczesnego. Harmonijny design całości podkreśla biały kolor wykończenia.

W kolekcji mebli łazienkowych Rustic znajdziemy:
- szafki podumywalkowe o szerokości 60 i 80 cm, z dwojgiem drzwi lub z dwiema szufladami,
- szafkę o szerokości 75 cm i głębokość 45 cm, z dwojgiem drzwi lub z dwiema szufladami,
- regał wysoki z dwojgiem drzwi, o wymiarach 40x30x160 cm, dostępny w wersji prawej lub lewej,
- lustra w ramie o wymiarach 60x75 cm i 80x75 cm,
- ceramiczne umywalki o szerokości 60, 75 i 80 cm,
- komplet stylizowanych nóżek (4 szt.) z mechanizmem poziomowania oraz stylizowane chromowane uchwyty do mebli.

Meble Rustic wykonane są z foliowanego MDF. Wyposażone zostały w system cichego domykania szafek i szuflad ułatwiający codzienne korzystanie z mebli oraz mechanizm poziomowania nóżek, przydatny podczas montażu. Wszystkie elementy kolekcji dostarczane są w formie zmontowanej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także