PARTNER PORTALU
Pranie i sprzątanie. Te akcesoria ułatwią ci domowe prace!

Pranie i sprzątanie. Te akcesoria ułatwią ci domowe prace!

Autor: Ewa Kozioł
04 lis 2022 09:32

Jak segregować pranie? Jak ułatwić sobie sprzątanie? Specjalna szuflada z dwoma koszami pomoże w dzieleniu ubrań, a specjalny stelaż – w zachowaniu ładu w szafie gospodarczej. Oba rozwiązania są bardzo wygodne i praktyczne.

Dzielnie ubrań na jasne i ciemne albo te z materiałów delikatnych i grubszych, bywa czasochłonne. Zwłaszcza gdy rzeczy w koszu na pranie zbierze się naprawdę dużo. Kto nie zna tego problemu Tymczasem, jak w wielu wypadkach, segregację może usprawnić systematyczność. A dokładniej dzielenie prania na bieżąco. Tylko jak zmusić do tego członków rodziny, a zwłaszcza nastolatków? I tu jest recepta – dając im odpowiednie narzędzia np. specjalną szufladę na bieliznę z dwoma, a nie tylko jednym koszem. Jeden z pojemników przeznaczamy na rzeczy jasne, drugi na ciemne i voilà – gotowe.

Sposób na segregację prania

Nową szufladę z dwoma koszami marki Rejs można zamontować w każdej szafce o minimalnych wymiarach wewnętrznych: szer. 564, wys. 520 i gł. 490 mm. Specjalny stelaż mocuje się do korpusu na wytrzymałych prowadnicach o udźwigu 25 kg i przytwierdza do frontu.

– System wysuwa się jak zwyczajną szufladę, choć zwyczajny nie jest. Po wysunięciu mamy dwa duże kosze z pasującymi pokrywami. Każdy wykonany z mocnego tworzywa utrzymanego w uniwersalnej bieli w odcieniu kości słoniowej w subtelnym matowym wykończeniu. Ażurowa budowa pojemników zapewnia ubraniom cyrkulację powietrza. To ważne, zwłaszcza gdy trafią do niego wilgotne rzeczy – wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu Rejs.

Szufladę z koszami na pranie zamontować można w łazience, garderobie, albo pralni. Sprawdzi się nawet w sypialni, jeśli tam dzieci zostawiają najwięcej brudnych ubrań. Wyjęcie kosza ze stelaża i przeniesienie do pralki jest proste. Rozwiązanie to jest tak wygodne i funkcjonalne.

Sprzątanie – jak je ułatwić?

Stelaż do szaf gospodarczych House Master, który został zaprojektowany tak, by ułatwić codzienne obowiązki. To wyjątkowe rozwiązanie, pozwala nie sprzątać po sprzątaniu.

– House Master to wysuwany stelaż, który ułatwia organizację i utrzymanie w porządku akcesoriów i sprzętów przeznaczonych do sprzątania. Obejmuje trzy kosze różnej wielkości wyłożone matą antypoślizgową, listwę na haczyki, uchwyty na trzonki (które są też dostępne osobno) i wieszak na rurę odkurzacza. Można na nim wygodnie rozmieścić i odkurzacz, i szczotki, mopy, ściereczki, wiadro czy detergenty. Dopuszczalne obciążenie całego stelaża wynosi aż 20 kg, więc wszystko się zmieści i będzie zawsze na swoim miejscu – wyjaśnia Joanna Posadzy.

House Master przeznaczony jest do szafek o szerokości 400 mm. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach gospodarczych – od spiżarki, po pralnię, a nawet garaż. Dostępny jest w wersji prawej lub lewej, więc łatwo wybrać model pasujący do konkretnego miejsca. Dodatkowo możemy regulować i w razie potrzeby – zmieniać wysokość mocowania każdego z elementów, a przez to dopasowywać go do naszych potrzeb.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także