PARTNER PORTALU
Przechowywanie w domu - nowoczesne rozwiązania do szuflad

Przechowywanie w domu - nowoczesne rozwiązania do szuflad

Autor: Anna Usakiewicz
12 gru 2017 11:20

Dzięki nowoczesnym szufladom z zamkiem centralnym, za pomocą jednego ruchu możemy sprawić, że biżuteria, pieniądze lub zdjęcia i pamiętniki pozostaną bezpiecznie ukryte.

Szuflady z systemami zamykania Stop Control Plus firmy Hettich to poza gwarancją bezpieczeństwa przechowywanej w szufladach zawartości także zabezpieczenie przed przewróceniem się mebli wolno stojących. System Stop Control Plus zamknie cały kontener jednym obrotem klucza - zaznacza Joanna Nowak z firmy Hettich. System jest dyskretnie ukryty we wnętrzu mebla i nie wpływa na jego wygląd. Jeśli kontener jest mobilny, np. stoi koło biurka i porusza się na kółkach, warto wiedzieć, że Stop Control Plus dodatkowo zabezpieczy go przed przewróceniem się, ponieważ system pozwoli na wysunięcie tylko jednej szuflady. Od tej pory wszystkie ważne materiały i dokumenty firmowe będą profesjonalnie oraz bezpiecznie przechowywane w przestrzeni biurowej. 

Bezpieczne użytkowanie mebli

Nie tylko w biurze chcemy móc bezpiecznie korzystać z wolno stojących mebli. Także w kuchni, łazience czy garderobie przyda się system Stop Control Plus, który jest dostępny w prestiżowych systemach szuflad InnoTech Atira oraz ArciTech. Ukryta we wnętrzu mebla listwa zamka centralnego nie pozwoli na otwarcie więcej niż jednej, często mocno obciążonej szuflady, co mogłoby prowadzić do przechylenia mebla.

Technika połączona z designem

W domu zamykanie szuflad na klucz ma swoje uzasadnienie wtedy, gdy na przykład przechowujemy w nich cenne przedmioty i rzeczy osobiste. Po zastosowaniu systemu Stop Control Plus z zamkiem centralnym, za pomocą jednego ruchu możemy sprawić, że biżuteria, pieniądze czy posiadające wartość sentymentalną zdjęcia i pamiętniki pozostaną bezpiecznie ukryte w zamkniętej szufladzie szafki nocnej wyposażonej w prowadnice Quadro.

ArciTech i InnoTech Atira, w których można zastosować system Stop Control Plus, to systemy szuflad dwuściennych opartych na niezwykle komfortowych systemach prowadnic. Szerokie możliwości budowania na bazie systemu zróżnicowanej kolorystyki czy typu boków szuflady sprawiają, że możliwe jest tworzenie niezwykle komfortowych w użytkowaniu, ale też pięknych i bezpiecznych mebli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także