Przytulne wnętrze. 10 pomysłów na ciepłe meble i dodatki!

Przytulne wnętrze. 10 pomysłów na ciepłe meble i dodatki!

Autor: Ewa Kozioł
27 gru 2022 17:29

Jak dodać przytulności wnętrzu? Pomogą w tym odpowiednie meble i dodatki. Dzięki nim salon i sypialnia zyska ciepły, przytulny klimat w chłodne, zimowe dni.

Wełna i bawełna w roli głównej

Naturalne materiały to najlepsi przyjaciele o tej porze roku. Wełna zapewni komfort i ciepło, którego tak bardzo potrzebujemy, gdy za oknem chłód i mróz. Hitem w twoim salonie i w sypialni będzie koc w białym kolorze. Nie dość, że pięknie wygląda i jest niezwykle przyjemny w dotyku, to na pewno będzie idealnym kompanem podczas południowych seansów przed telewizorem, które wszyscy tak bardzo kochamy.

Fot. Kava Home

Odkryj przyjemną miękkości boucle

Chcesz nadać wnętrzu nowy wymiar? Sięgnij po miękki, przyjemny w dotyku materiał o wyraźnej teksturze Boucle. To najgorętszy trend sezonu: przynosi ciepło, a jednocześnie wprowadza do wnętrza modny, designerski akcent. Możesz go zastosować na krzesłach, fotelach i sofach, jak i w modnych kolorach takich jak biały, ciemnozielony czy czarny. 

Modny sztruks

Sztruks powraca do wnętrz, aby stać się jedną z najpopularniejszych tkanin obiciowych. Znajdziesz go na krzesłach, sofach, pufach i fotelach –  wykończone tą tkaniną stworzą idealną atmosferę na zimowe miesiące.

Fot. Kava Home

Udekoruj swoją jadalnię krzesłami obitych sztruksem w najmodniejszych kolorach tego sezonu i połącz je z sofą i dużą pufą. 

Szczegóły, które mają znaczenie

Nie zapomnij o szczegółach, które robią wielką różnicę w każdym pomieszczeniu: poduszkach. Zgodnie z trendem na naturalne materiały, najlepszym wyborem będą wełniane poduszki. Poduszka w kolorze białym, szarym lub czerwonym zapewi dodatkowy komfort i modny, designerski akcent.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także