Rosy Moment, czyli mglisty róż - poznajcie kolor roku 2023

Rosy Moment, czyli mglisty róż - poznajcie kolor roku 2023

Autor: Justyna Łotowska
02 lis 2022 11:54

Jesień to czas na ogłaszane przez różne marki trendy kolorystyczne na rok 2023. Tym razem swoją wizją koloru roku podzieliła się marka Tikkurila. Jak wam się podoba mglisty róż? Naszym zdaniem bajka!

Mglisty róż - V413 Rosy Moment - to kolor roku 2023 marki Tikkurila. Choć nieco przygaszony, emanuje ciepłem i empatią, podkreślając znaczenie bycia razem. Symbolizować ma niezwykłe momenty, gdy ścieżki życia dwóch osób się przenikają.

- Poprzez nasz kolor roku Rosy Moment chcemy zaznaczyć, jak istotne są relacje z ludźmi. Nieważne, czy dzielimy z kimś całe życie, czy spotykamy osobę, z którą od razu czujemy się komfortowo jak z kimś bliskim. Cały czas nasze losy przeplatają się ze sobą. Będąc razem i troszcząc się o siebie, wzajemnie dodajemy sobie kolorów w życiu. Możemy żyć pełniej, odczuwać radość i szczęście, możemy się rozwijać. Poprzez nasz kolor roku Rosy Moment V413 chcemy mówić, jak istotne jest bycie razem. Zwłaszcza po ostatnich latach wyobcowania, kiedy spędzaliśmy czas głównie w wąskich gronach, odbudowanie więzi międzyludzkich i poczucia wspólnoty w szerszym wymiarze nabiera szczególnego znaczenia, pozwala nam znów rozkwitnąć – komentuje Marta Chowańczak, manager marki Tikkurila.

Kolor roku Tikkurila 2023 - V413 Rosy Moment - to delikatny róż o barwie nawiązującej do przygaszonego różowego złota w nowej, miękkiej i wyciszonej odsłonie. Nie dotyczą go żadne ograniczenia - może być wykorzystywany w dowolnym miejscu w domu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także