PARTNER PORTALU
Różowe złoto – nowy trend w dekoracji wnętrz

Różowe złoto – nowy trend w dekoracji wnętrz

Autor: Anna Usakiewicz
15 lip 2016 11:38

Różowe złoto już od kilku sezonów króluje w kolekcjach biżuterii i zegarków największych światowych marek modowych, a teraz podbija również świat wnętrz.

Jest doceniane przede wszystkim za niezwykle szlachetną ciepłą barwę oraz wysoki połysk i chętnie wykorzystywane do dekoracji różnego typu wnętrz, od tych utrzymanych w loftowym minimalistycznym stylu po te zdecydowanie bardziej barokowe. Barwę różowego złota ma również nowa powłoka baterii oraz akcesoriów łazienkowych Grohe Grandera Warm Sunset.

Wyrafinowany odcień różowego złota

Niezwykle elegancka kolekcja Grohe Grandera dostępna dotychczas w dwóch wersjach kolorystycznych – chromowanej oraz chromu łączonego ze złotymi elementami – została właśnie poszerzona o linię Warm Sunset utrzymaną w ciepłych odcieniach zachodzącego słońca. Inspirowana barwami roztapiającego się na horyzoncie ognia, wprowadza do łazienki niezwykle elegancki klimat, a jej błyszcząca świetlista powierzchnia pomaga odprężyć umysł po ciężkim dniu i wpływa na dobre samopoczucie podczas wieczornej toalety. Warm Sunset to jednocześnie ukłon w stronę tradycji oraz afirmacja nowoczesnej wrażliwości w niezwykle luksusowym wydaniu.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także