Świąteczna aranżacja domu w stylu forest: to jest modne!

Świąteczna aranżacja domu w stylu forest: to jest modne!

Autor: Justyna Lotowska
15 gru 2020 12:22

Unoszący się zapach zielonego igliwia, widok śniegu za oknem i świeże, kojące powietrze. Jak stworzyć leśne zacisze w domowym wnętrzu i wprawić się w miły, przedświąteczny nastrój? Z pomocą przyjdzie nam nowy leśny trend w aranżacji wnętrz!

Aby odtworzyć piękno zimowego lasu, udekoruj wnętrze swojego domu stroikami w kształcie świątecznego drzewka. Wykorzystaj ozdoby wykonane z leśnych skarbów: szyszek i gałązek igliwia. Zimową aurę, uwielbianą w dzieciństwie, przypomną dodatki oprószone delikatnym brokatem.

W Boże Narodzenie wszystko jest możliwe. Święty Mikołaj skrada się przez komin, aby zostawić prezenty pod choinką, a zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Nic więc dziwnego, że chcemy tę magię odzwierciedlić także w swoich domach. Przede wszystkim, zadbaj o przytulną, domową atmosferę. Miękki fotel czy sofę udekoruj poszewkami z imitacji futra lub nadrukiem prosto z leśnej krainy. Ani się obejrzysz a zrozumiesz, że twoje wnętrze może zamienić się w zaczarowany las.

Stół ubrany w stylu forest - jak to zrobić?

Nakryj stół białą zastawą z delikatnymi zdobieniami i uzupełnij dekorowanie tekstyliami z leśnym motywem oraz dodatkami w postaci drewnianych podkładek, pięknych stroików czy szklanych świeczników oraz oczywiście prawdziwych gałązek z choinki. W ten sposób nadasz całej aranżacji elegancji, zachowując jednocześnie prostą formę. Pozwól sobie na relaks stawiając na neutralne barwy: biel i zieleń. To idealne połączenie, by ukoić myśli i przenieść się do leśnej, zimowej krainy, czekając na rozbłyśnięcie na niebie pierwszej gwiazdki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także