PARTNER PORTALU
Świąteczne dekoracje. Piękny dom na Boże Narodzenie!

Świąteczne dekoracje. Piękny dom na Boże Narodzenie!

Autor: Ewa Kozioł
20 paź 2022 12:58

Jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia? Jakie ozdoby wybrać? Z nową świąteczną kolekcją Joy of Xmas od Kave Home wypełnisz swój dom magią. 

Biel i czerwień 

Udekoruj stół eleganckimi detalami i dodatkami, aby ten świąteczny dzień był jeszcze wyjątkowy. Biel i czerwień to idealne połączenie na okres Bożego Narodzenia. A co powiesz na beż, biel i czerwień? To przepiękne, świąteczne zestawienie, które razem z tkaninami takimi jak szenil, len i wełna, stworzą we wnętrzu przytulną atmosferę, zapraszająca do spotkań z najbliższymi.

Design i funkcjonalność

W okresie świąt ciesz się słodkimi deserami w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wybierz naczynia i przybory kuchenne, które łączą w sobie design i funkcjonalność, dzięki czemu całość będzie nie tylko wybornie smakowała, ale i wyglądała. W aranżacji stołu sprawdzi się połączenie białego marmuru, drewna akacjowego i obrus z lnu czy bawełny w beżowym kolorze. 

Szczegóły, które robią różnicę

Podaruj najlepszy prezent, dzieląc z bliskimi niezapomniane momenty pełne radości i emocji. Kalendarz adwentowy Nadir jest idealny, aby stać się częścią twojej świątecznej tradycji. Możesz go spersonalizować, a ponieważ jest wykonany w 100% z bawełny, będzie ci służył rok po roku.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także