PARTNER PORTALU
Swoboda w projektowaniu łazienki – zdalne spłukiwanie

Swoboda w projektowaniu łazienki – zdalne spłukiwanie

Autor: Anna Usakiewicz
08 lip 2016 08:57

Zdalne przyciski uruchamiające to nowy wymiar wygody. Nie tylko zwiększają funkcjonalność, ale też dają szersze możliwości projektowania wnętrza.

Czy potrafisz wyobrazić sobie lampę, którą włącza się tuż przy żarówce? Albo telewizor bez pilota? To, co w oświetleniu i TV jest standardem od wielu lat, teraz wkracza do łazienek – zdalne przyciski uruchamiające marki zwiększają wygodę i otwierają nowe możliwości przy aranżacji łazienki.

Dowolne zainstalowanie przycisków w odległości nawet 2 metrów od spłuczki sprawia, że użytkownik sam decyduje, w którym miejscu umieścić przycisk, a jego niewielka budowa zapewnia poczucie dyskrecji.

Przyciski zdalne marki Geberit cechują się zarówno najwyższą jakością, jak i innowacyjnym designem. Dzięki niewielkim rozmiarom stanowią subtelną ozdobę w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz materiałowych. Zdalne przyciski spłukujące Geberit doskonale sprawdzają się w małej, jak i dużej łazience, w zabudowie meblowej, ściance instalacyjnej lekkiej lub ciężkiej. Niektóre modele posiadają funkcję dwudzielnego spłukiwania, co z kolei przyczynia się do mniejszego zużycia wody. Stosując przyciski zdalne trzeba pamiętać o zapewnieniu dostępu do wnętrza spłuczki - wykonaniu rewizji serwisowej. W ofercie marki Geberit znajdują się różnego rodzaju zaślepki wykonane z metalu, szkła lub w wersji uniwersalnej - do wypełnianie materiałem własnym. Przyciski zdalne Geberit dostępne są w 3 wersjach: typ01, typ10 oraz typ70. Każdy z nich otwiera nowe możliwości przy aranżacji toalety. Są nad wyraz kompaktowe, dostępne w różnych kształtach i mogą być zamontowane w dowolnie wybranym miejscu. To najnowocześniejsze wzornictwo i funkcjonalność w jednym.

TECElux mini to nowy, szklany przycisk spłukujący firmy TECE, który łączy w sobie wysokiej jakości technologię oraz klasyczny, minimalistyczny design. Przycisk posiada czujnik ruchu i może być obsługiwany bezdotykowo. Wyposażony jest także w nowoczesną technologię LED podświetlającą kontury klawiszy. Kontury przycisków podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Produkt wyróżnia się ekstrapłaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisku, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

Przyciski zdalne - korzyści dla urządzających:

- dowolne umieszczenie w odległości do 2 metrów do spłuczki 

- więcej możliwości przy aranżacji pomieszczenia

- Kilkakrotnie mniejsze od zwykłych przycisków

- bez utraty funkcjonalności i trwałości

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także