PARTNER PORTALU
Tekstylia na lato: kolorowe poduszki

Tekstylia na lato: kolorowe poduszki

Autor: Anna Sołomiewicz
24 maj 2016 18:53

Wiosną i latem wnętrza i otoczenie domu aż proszą się o ożywienie ich kolorem. Świetnie w tej roli sprawdzą się poduszki.

Dekoracyjne poduszki w żywych kolorach są jak znalazł wtedy, gdy chcemy w prosty, szybki i przede wszystkim niedrogi sposób odmienić nasze wnętrze. Wprowadzenie ich do wnętrza nie wymaga od nas dużego nakładu pracy, a gdy nam się znudzą możemy szybko zmienić poszewkę lub schować poduszkę do szafy. 

Zmieniając kolor dekoracyjnych poduszek w zależności od pory roku, możemy całkowicie odmienić charakter naszego wnętrza. Wraz z nadejściem wiosny i lata warto sięgnąć po poduszki w żywych, rześkich kolorach.

Świetne będą w tej roli poduszki w soczystych odcieniach zieleni, kojarzącego się z bezchmurnym niebem błękitu, orzeźwiających kolorach mięty czy słonecznej żółci. Tekstylia z motywami marynistycznymi czy też w kolorach granatowym i białym kojarzących się np. z Grecją również wprowadzą do wnętrza i jego otoczenia element lata. W naszej galerii zobaczycie, co proponują znane marki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także