×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Trend botaniczny - dywany z motywem roślinnym

Trend botaniczny - dywany z motywem roślinnym

Autor: Anna Usakiewicz
16 lip 2019 12:19

Dywany z motywem florystycznym doskonale uzupełnią jasne, minimalistyczne wnętrza. Natomiast korespondujące dodatki w kolorach zielonym czy niebieskim sprawią, że wnętrze będzie stanowiło spójną i przemyślaną całość.

Po latach zapomnienia, rośliny doniczkowe znowu wracają do łask. Po Monsterze, królowej Instagrama, pojawiają się kolejne roślinne obiekty pożądania. Ten trend naturalnie przesunął się również do innych elementów aranżacji wnętrz. W kolekcji dywanów wełnianych polskiej marki Agnella znalazło się mnóstwo motywów florystycznych, które pięknie dopełnią wystrój domowego wnętrza.

Monstera, Pieniążek, Anginka, ale również stare, dobre fikusy czy paprotki. Po długich latach niełaski rośliny wracają do naszych domów i zajmują w nich coraz ważniejsze miejsce. Serwisy społecznościowe przepełnione są zdjęciami dumnych ogrodników-amatorów. Motywy roślinne pojawiły się również w dekoracji wnętrz i stanowią piękną dekorację podłogi.

Wełniany ogród

W kolekcji polskiej marki Agnella motywy roślinne stanowią jeden z wiodących trendów wśród dywanów wełnianych. Duże liście drzew palmowych, różnorodnych kwiatów, Monstery zostały precyzyjnie przełożone na wełniane runo dywanu. Kolorystycznie króluje piękna, butelkowa zieleń oraz morski niebieski.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także