Trendy 2021. Everyday Luxury. Luksusowy dom na wyciągnięcie ręki!

Trendy 2021. Everyday Luxury. Luksusowy dom na wyciągnięcie ręki!

Autor: Ewa Kozioł
19 sie 2021 13:10

Jak urządzić luksusowe wnętrze? Nic prostszego! Pokażemy ci, że luksus możesz dziś mieć w swoim domu codziennie. Jest na wyciągnięcie ręki.

– Kiedyś kojarzył się z bogactwem zdobień i wszechobecnym przepychem, dziś odwołuje się przede wszystkim do doskonałej jakości i trwałości wybieranych produktów. Chcę Wam pokazać, że luksus możemy mieć w naszych domach codziennie. Na wyciągniecie ręki – Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska. 

Dziś luksus oznacza rozpieszczanie. Wszystko, co oczarowuje i schlebia zmysłom – jest piękne, smakuje dobrze, jest przyjemne w dotyku – jest luksusowe. Doskonałej jakości materiały także są częścią luksusu. Metal, szkło, jedwab i lite drewno są drogie, ale w dłuższej perspektywie będą zachwycać swoją jakością. Luksus służy temu, żebyśmy czuli się dobrze. 

Kryształowe szkło stołowe

Za jego sprawą możesz poczuć się wyjątkowo w każdym momencie dnia. Nie trzeba wiele: wystarczy kolekcja akcesoriów ze szkła i kryształu, po którą możesz sięgnąć podczas śniadania czy przy obiedzie. Dzięki nim każdy posiłek będzie mógł stać się wyjątkową celebracją rodem z pięciogwiazdkowego hotelu.

Pościel w wersji premium

Blisko 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku, dlatego warto zadbać, aby ten czas kojarzył nam się wyłącznie z doskonałą jakością i przyjemnością. Jak to zrobić? Najlepiej zacząć od wyspania się w eleganckiej pościeli z najbardziej szlachetnych materiałów, takich jak jedwab, perkal czy bawełna egipska. W ich przypadku warto też postawić na minimalizm i subtelność wzorów, aby mogły służyć latami, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrelaksuj się w fotelu bujanym

Fotel bujany często przywodzi nam na myśl starszą panią dziergającą na drutach, tymczasem nic bardziej mylnego i każdy z nas powinien zafundować sobie taki drobny luksus. Fotele bujane nie mają sobie równych jeśli chodzi o odpoczynek i relaks w bardzo komfortowych warunkach. Rytm bujania działa uspokajająco, umożliwiając pozbycie się wszelkich stresów z całego dnia. Wypoczynek na takim fotelu to też idealne rozwiązanie, jeśli chcesz spędzić kilka chwil w samotności.

Luksus, możemy poczuć w każdej chwili naszego dnia. Wystarczy poszukać go dookoła siebie. I poczuć gdy… trzymasz w dłoni filiżankę z aromatyczną kawą, wycierasz ręce miękkim ręcznikiem, czujesz zapach ekskluzywnego mydła. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także