Trendy 2021. Wnętrza w stylu francuskim. Piękne zdjęcia!

Trendy 2021. Wnętrza w stylu francuskim. Piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
01 lip 2021 10:28

Czym wyróżnia się styl francuski we wnętrza? Jak wyglądają mieszkania rodowitych paryżanek w 2021 roku?  Co sprawia, że mają w sobie tyle klasy i uroku? Koniecznie zobaczcie i przeczytajcie.

 

Styl współczesnych paryżanek uwodzi przepychem i zachwyca delikatnością. Łączy wdzięk klasyki i swobodną, nowoczesną elegancję. W tę ponadczasową bazę francuskie dziewczyny wplatają najnowsze trendy – mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska.

Francja… nonszalancja!

W tym roku najmodniejszym kształtem są: koło, owal, elipsa i klepsydra. Te formy mają swoje odbicie w opływowych kształtach mebli. To okrągłe stoliki ze szklanym bądź marmurowym blatem i obłe, pikowane kanapy i fotele, które paryżanki stawiają obok klasycznych „ludwików” – krzeseł, foteli, sof, stołów i komód na giętych nóżkach. Do tego szczypta aktualnych trendów w postaci lamp z kulistymi kloszami i mebli z pleksi. Nikt nie łączy trendów z taką nonszalancją jak Francuzki.

Moda kocha detale!

Pięknie zdobione przedmioty przybliżą Cię do francuskiego klimatu we wnętrzu. Dekoracyjne ramki na zdjęcia, wazony, drobiazgi na stoliku kawowym – bez nich paryżanki nie wyobrażają sobie aranżacji. Jeśli tak, jak one kochasz modę – nie zapomnij też o albumach, które są nie tylko świetnym źródłem inspiracji, ale stanowią też piękną ozdobę stolika kawowego.

Klasyczna elegancja

Paleta barw zawsze pozostaje niezmienna – stonowana i tym samym klasycznie elegancka. Biel, czerń, beż i szarość – w zasadzie wszystko oscyluje wokół tych czterech kolorów. Ale współczesne paryżanki wiedzą, jak sprawić, aby tak spokojna paleta barw robiła oszałamiające wrażenie. Beże przeznaczone zostają dla mebli – pikowanych waniliowych sof i kremowych foteli z połyskującego weluru. Szarość widoczna jest w ich marmurowych detalach. Czerń i biel pojawiają się w graficznych dodatkach, takich jak plakaty, stare zdjęcia lub wzorzyste tekstylia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także