×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Trendy 2021: wnętrze w stylu boho. Piękna kolekcja. To nowość!

Trendy 2021: wnętrze w stylu boho. Piękna kolekcja. To nowość!

Autor: Ewa Kozioł
25 cze 2021 10:10

Jak urządzić wnętrze w stylu boho? Okryj nową, piękną kolekcję łączącą etniczne wzory, kolory ziemi i naturalne surowce. Odzwierciedla ona świeżą i nowoczesną erę boho, w której to mniej znaczy więcej.


Nowoczesna, odrobinę eklektyczna, łącząca wypływy różnych stylów – taka jest nowa Westwing Collection Earthy Boho. To zupełnie świeże, dotychczas nieznane podejście do stylu boho inspirowane stylem nowoczesnego globtrotera. Łączy w sobie wpływy retro (np. łóżko z wiedeńskiej plecionki) z elementami sztuki i rzemiosła (np. wyjątkowa lampa wisząca).

Paleta barw Earthy Boho to naturalne kolory zmieszane z odcieniami czerni – wszystko oparte
o przyjemne w dotyku materiały: teksturowane tkaniny, metal, rattan, jutę. Etniczne wzory, kolory ziemi i naturalne surowce spotykają się tu, tworząc niespotykanie komplementarną całość.

– W naszej kolekcji Earthy Boho dobór naturalnych materiałów i kolorów został dokonany z myślą
o stworzeniu przestrzeni życiowych o kojącej atmosferze. Odzwierciedla ona świeżą i nowoczesną erę boho, w której to mniej znaczy więcej. Teraz skupiamy się na podstawowych i współczesnych wnętrzach, gdzie wyraziste elementy nadal wnoszą do naszych domów lekki klimat boho – Ale Tobler, Westwing Collection Creative Director.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także