Trendy 2022 - kwiaty! 12 pięknych aranżacji wnętrz

Trendy 2022 - kwiaty! 12 pięknych aranżacji wnętrz

Autor: Justyna Łotowska
03 marz 2022 13:11

Kwiatowe wzory to jeden z mocnych trendów na 2022 rok. Rozkwitają na sofach, zasłonach, poduszkach, dywanach, w wazonach, a nawet na meblach! Mamy aż 12 takich pomysłów! Niech wam dodadzą otuchy w ten trudny czas.

Kwiaty to symbol kruchego piękna. Wnętrze, w którym się pojawiają, staje się przytulne i pozytywnie wpływa na samopoczucie, co teraz nabiera szczególnego znaczenia. Stylistki WestwingNow.pl przygotowały inspiracje związane z budzącą się do życia przyrodą: roślinne grafiki, subtelną porcelanę i tekstylia w kwiatowe wzory.

Jak stosować kwiatowe wzory we wnętrzu? Pomysłów jest sporo. Najprostszy to wstawienie kolorowych bukietów do wazonów - w naszej galerii znajdziecie sporo fajnych modeli wazonów na kwiaty. A jeśli potrzebujecie jeszcze więcej inspiracji, znajdziecie je w tym artykule: 

Modne wazony na kwiaty: nasz wybór - 12 najpiękniejszych wazonów

Kwiaty świetnie wyglądają także w dodatkach. Kwieciste, pastelowe poszewki na poduszki, pościel, dywany z motywem kwiatów i zasłony to bardzo modny pomysł! na topie są zwłaszcza wzory przeskalowane - to one wprowadzą magiczną atmosferę do aranżacji wnętrz!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także