Wielkanocny klimat w domu. Pomysły na świąteczne dekoracje!

Wielkanocny klimat w domu. Pomysły na świąteczne dekoracje!

Autor: Ewa Kozioł
11 kwi 2022 14:18

Wielkanoc już za kilka dni. To najlepszy czas, aby pomyśleć o świątecznych dekoracjach i dodatkach. Dzięki nim wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu, a wspólnie spędzone chwile będą jeszcze przyjemniejsze.

Czasy, w których nasze wielkanocne wnętrza były przepełnione zbędnymi kolorami i dodatkami, powoli przemijają. Dzisiejsze aranżacje – takie jak ta, stworzona przez polską grupę Kolektywni, wyróżniają się prostotą, subtelną kolorystyką i minimalizmem. W tak zaaranżowanym wnętrzu odnajdziemy wewnętrzny spokój i znajdziemy czas na wspólne rozmowy po wielkanocnym śniadaniu.

Drewniany stolik kawowy Miloni z serii Ox z pomysłową dekoracją z kwiatów, gałęzi i piór, zaprosi do popołudniowej kawy przed zabawą z dziećmi. Sofa Margo od Nobonobo to must have tego roku, świetnie komponuje się ze stonowanymi kolorami w salonie. Na komodzie Phab od Swallow’s Tail postawimy koszyk ze święconką, a na konsoli Hal od Borcas – mazurek i drożdżową babę. Stolik kawowy Peak autorstwa Loft Decora pozwoli na odłożenie kawałka ulubionego ciasta „na później”, bo świąteczne wypieki lubią szybko znikać.

– Czego na pewno nie powinno zabraknąć przy stole podczas tegorocznych świąt wielkanocnych? Przede wszystkim tak bardzo potrzebnej nam wszystkich nadziei, czasu poświęconego na rozmowy z najbliższymi o sprawach ważnych i zupełnie błahych, bliskości i życzliwości – nie tylko podczas wielkanocnego śniadania – mówi Magda Nowotnik z Miloni.

Zobacz także Dom na Wielkanoc. Piękne wnętrze w świątecznej aranżacji. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także