PARTNER PORTALU
Wiosenna metamorfoza wnętrz - sposób na szybki remont

Wiosenna metamorfoza wnętrz - sposób na szybki remont

Autor: Dobrzemieszkaj.pl
16 marz 2020 08:39

Koniec zimy oznacza jedno: czas na porządki. Może tym razem poza myciem okien i trzepaniem dywanów warto pójść krok dalej? Wiosna jest dobrym czasem na remont.

Remont z wykorzystaniem ścian dekoracyjnych Motivo to alternatywa dla czasochłonnego tynkowania, malowania i tapetowania czy wyjątkowo absorbujących prac glazurniczych. Mocuje się je na klej, nie trzeba więc przygotowywać podłoża w specjalny sposób, musi być tylko równe. Dzięki temu panele możemy montować zarówno na starą farbę, jak i płytki. 

Nim domowe kwiaty zakwitną na wiosnę zadbajmy także o parapety. Ich wymiana to trudna sztuka, proponujemy więc je lekko odświeżyć. Możemy zrobić to za sprawą nakładki parapetowej marki Vilo. Nakładki są wstępnie przycięte oraz sprzedawane w zestawie z dopasowanymi zaślepkami. Mocujemy je na klej bezpośrednio na starym parapecie - nie musimy go więc usuwać.

Zobacz także: Podłoga w salonie - 12 pomysłów na drewno

Mogłoby się wydawać, że wymiana podłogi to najtrudniejsze zadanie podczas wiosennego remontu. Nic bardziej mylnego! Panele podłogowe Vilo montuje się bardzo szybko (a we dwójkę jeszcze szybciej). Przed montażem należy tylko pamiętać o wyczyszczeniu i wyrównaniu podłoża, ułożeniu folii, która zabezpiecza przed przenikaniem wilgoci pod panele oraz dokładnym montażu podkładów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także