Wnętrza w stylu glamour. Piękne, eleganckie dodatki!

Wnętrza w stylu glamour. Piękne, eleganckie dodatki!

Autor: Ewa Kozioł
02 lut 2022 13:45

Styl glamour czerpie ze stylów minionych epok. Przepych, elegancja i blask, a to wszystko zamknięte w jednym trendzie. Zobacz, jak stworzyć wnętrze w stylu glamour.

Styl glamour nawiązuje do Złotej Ery Hollywood, ale to jego nowocześniejsza forma na dobre wkradła się do mieszkań miłośników szykownych wnętrz. Królują w nich barwne atłasy, satyny, welury i inne materiały o ciekawych strukturach, a całość dopełniają złote akcenty.

Dzięki wyrazistym dodatkom łatwo wprowadzić ten styl do swojego wnętrza. Przytulny blask bijący od lampy stołowej Mirauea, w otoczeniu stylowych ramek na zdjęcia Glamour oraz wazonów Bubble sprawią, że każdy domowy kąt stanie się bardziej glam. Na twojej ścianie nie może również zabraknąć lustra Cannes, które nada pomieszczeniu przestrzeni i światła.

Glamour to nie tylko modny styl wnętrzarski. Jego atuty możesz z powodzeniem wykorzystać przy nakrywaniu stołu przed przyjściem gości. Stół rodem z ekskluzywnej restauracji? To możliwe! Nawet klasyczna, biała porcelana nabierze blasku, gdy dodasz pod nią złotą podkładkę. Żłobione, kryształowe szklanki Noblesse podkręcą całość. Jako wisienka na torcie, w wazonie umieść bukiet róż, które będą wyglądały okazale niezależnie od okazji.

Tekstylia wiodą prym w pomieszczeniach w stylu glamour. Mogą pojawić się we wnętrzu w postaci subtelnej poduszki Royal Chic lub w nieco mocniejszym wydaniu z udziałem zasłon Gisel. Dla spektakularnego efektu glam warto zestawić je ze sobą razem, a całość uzupełnić miłym w dotyku dywanem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także