×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zalety roślin w mieszkaniu. Praktyczne porady, dużo zdjęć

Zalety roślin w mieszkaniu. Praktyczne porady, dużo zdjęć

Autor: Urszula Tatur
22 kwi 2021 09:40

Ludzie od zawsze szukali bliskości z przyrodą. Nasza intuicja podpowiada, aby sięgać po to, co naturalne, otaczać się ciepłymi barwami ziemi i odcieniami kojącej zieleni. Dekorując balkon pachnącymi fuksjami, sadząc bazylię na kuchennym parapecie lub oplatając półkę z książkami bujnym bluszczem, jesteśmy o krok bliżej do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.

  • Poznaj korzyści, które płyną z pielęgnowania domowej dżungli.
  • Oddech to życie. Naturalne rośliny pomogą oczyścić powietrze i sprawią, że każdy głęboki wdech stanie odżywczy i doda Ci potrzebnej do funkcjonowania energii.
  • Soczysta zieleń liści działa odprężająco i pomaga redukować stres. Barwa ta posiada duży ładunek pozytywnej energii. Warto czerpać z niej każdego dnia!
  • Dbanie o kwiaty to rytuał, który niezwykle relaksuje. Pielęgnacja ulubionych roślin pozwala zatrzymać na chwilę galopujące myśli, skupić się na obecnej chwili, praktykując dobroczynny mindfulness.

Twoja własna wyspa Bali

Wnętrza inspirowane pięknem natury, skąpane w soczyście zielonych liściach egzotycznych palm, modnych monster czy fantazyjnych sukulentów, sprzyjają odprężeniu i pozwalają ukoić zmysły. Meble i dodatki, które znajdziesz w kolekcji Tropical Plants, podkreślą urok Twojej domowej dżungli, pozwolą Ci się zrelaksować i odnaleźć piękno w codzienności.

Kolekcja Tropical Plants czerpie z dóbr, które dała nam natura. Znajdziesz w niej elementy wyplatane z morskiej trawy, rattanu i liści bananowca, a także drewno akacji, bambusa czy jesionu, które doda Twojemu mieszkaniu przytulnego wykończenia. Nie mogło tu także zabraknąć botanicznych motywów, oddających urok nieujarzmionej przyrody – bujne listowie i ukwiecone pnącza otulają tekstylia, naczynia i dekoracje.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także