PARTNER PORTALU
Aneks kuchenny w salonie - nowoczesny minimalizm

Aneks kuchenny w salonie - nowoczesny minimalizm

Autor: Monika Siemieniuk
21 lip 2016 08:07

Fornir z drzewa egzotycznego na kuchennej ścianie to ciekaw rozwiązanie. Zobacz kuchnię projektu arch. Małgorzaty Galewskiej z pracowni Epoca.

Połączenie niewielkiej kuchni z jadalnią i salonem pozwoliło uzyskać dodatkową otwartą przestrzeń. Dominują tutaj trzy kontrastujące ze sobą barwy - biel zabudowy kuchennej, czerń blatu roboczego (ze zlewozmywakiem) i brąz forniru z drzewa egzotycznego. Białe lakierowane fronty zabudowy kuchennej to rozwiązanie dla osób, które cenią porządek i ład w pomieszczeniu. Umieszczenie czarnej płyty indukcyjnej i zlewozmywaka w blacie o tym samym kolorze to przemyślany pomysł architektów. Ten element aranżacji łączy się kolorystycznie z przestrzenią jadalni. Biel krzeseł harmonijnie współgra także z jasnymi frontami szafek.

Pojemne kuchenne szafki pomieszczą dużo naczyń i zapasów w jednym miejscu. Wbudowanie piekarnika w zabudowę pozwoliło zaoszczędzić dodatkową przestrzeń i stanowi ciekawy element dekoracyjny. Źródłem światła w kuchni są niewielkie lampy ledowe umieszczone na suficie i tuż nad blatem roboczym. Powstało wnętrze jasne, świeże, naturalne, a jednocześnie eleganckie i przytulne.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także