Ściana w salonie i sypialni. Najlepsze pomysły na zieleń

Ściana w salonie i sypialni. Najlepsze pomysły na zieleń

Autor: Urszula Tatur
04 paź 2021 12:42

Wywodząca się z natury zieleń działa na nas uspokajająco także w domach i to nie tylko w formie kwiatów doniczkowych. Wykorzystanie jej odcieni na ścianach może być także sposobem na stworzenie pięknych i  niezwykle eleganckich wnętrz.

Intensywnie ciemna zieleń pozwoli wykreować nietuzinkowy klimat w korytarzu. Świetnie zagra z drewnianymi meblami i akcesoriami, które podkreślają przytulność i naturalny charakter zaaranżowanej przestrzeni. Zastosowanie tej farby o ekologicznej recepturze będzie też niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ posiada ona najwyższą klasę odporności na zmywanie i szorowanie na mokro, dzięki czemu łatwo będzie usunąć ewentualne zabrudzenia powstałe w trakcie użytkowania.

Delikatny odcień pastelowej zieleni zapewni subtelną przestrzeń, która jednocześnie będzie służyć koncentracji, ale też działać relaksująco i sprzyjać wyciszeniu. Dodatki z drewna, jak siedzisko z pnia czy krzesła z rattanowymi elementami, wzmocnią wyciszającą aurę. Kilka ciemnych akcentów doda aranżacji wyrazistości, nie obciążając jednocześnie całej stylizacji.

Zieleń to także sprawdzony sposób na zaprojektowanie przestrzeni w stylu glamour. Odcień ten w połączeniu z metalizowanymi bądź kryształowymi akcentami dekoracyjnymi będzie ciekawą podpowiedzią na niezwykle eleganckie wnętrze dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także