PARTNER PORTALU
Spójna aranżacja wnętrza - dobieramy podłogi i drzwi

Spójna aranżacja wnętrza - dobieramy podłogi i drzwi

Autor: Anna Usakiewicz
12 gru 2017 10:56

Decydując się na drzwi i panele o wspólnych akcentach dekoracyjnych zyskujemy jednolity, spójny zestaw.

Stanowi to duże ułatwienie podczas planowania aranżacji wnętrz – za jednym razem wybiera się dwa znaczące komponenty wystroju. Jest to świetne rozwiązanie dla osób urządzających nowy dom czy mieszkanie lub przeprowadzających gruntowny remont swojego lokum.

Niektóre rzeczy powstały po to, żeby występować w duecie. Wspólnie tworzą olśniewającą, pełną harmonii całość. Dotyczy to również wyposażenia wnętrz. Specjaliści Classen proponują wybór drzwi z aplikacjami panelowymi, które doskonale komponują się z podłogami z oferty producenta. – Wykańczając wnętrze dbamy o każdy szczegół i staramy się, by efekt końcowy był spójny i estetyczny. Podstawę wszelkich aranżacji stanowią drzwi i podłoga, a od ich odpowiedniego dopasowania zależy wygląd całego pomieszczenia. Żeby ich dobór był jeszcze łatwiejszy, polecamy klientom kolekcję Doors & Floors, która łączy dwa doskonale współgrające ze sobą produkty. Skrzydła z tej linii to dobry punkt wyjścia do dalszego urządzania mieszkania – mówi Michał Białas, kierownik działu reklamy, Classen.

Wyjątkowość duetu D&F polega na umieszczeniu w skrzydle drzwiowym wstawek o takim samym dekorze, jaki pojawia się w panelach. Jest on stworzony dla osób ceniących wnętrza, w których panuje ład, a każdy element ma swoje przemyślane miejsce. Kolekcja zawiera kilka propozycji zestawów, które wpisują się w różne style aranżacyjne sprawiając, że każdy odnajdzie rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb. – Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ofertę drzwi, które zawierają elementy paneli podłogowych. Doors & Floors to propozycja dla osób, które cenią proste, eleganckie, a zarazem niestandardowe rozwiązania w nowoczesnych wnętrzach – dodaje Michał Białas.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także