Wiosenne aranżacje: zobacz co proponuje IKEA

Wiosenne aranżacje: zobacz co proponuje IKEA

Autor: Katarzyna Masłowska
03 marz 2020 11:57

Dni stają się coraz dłuższe, można zacząć rozważać pierwsze pomysły na wiosnę. Z tej okazji zaprośmy naturę również do naszego domu, najlepiej za pomocą idealnie dopasowywanych do nowej pory roku produktów.

Wraz z nadejściem wiosny uprzątnijmy bałagan, który pozostał po zimie i zróbmy miejsce na nowe. Ten wyjątkowy czas, kiedy wszystko budzi się ze snu to również idealny moment na odświeżenie naszego domu. Odcienie zieleni pozwolą jeszcze mocniej poczuć atmosferę nadchodzących ciepłych dni, a naturalne tkaniny sprawią, że będziemy bliżej natury bez konieczności wychodzenia z domu.

Wiosenne porządki mogą być przyjemne i co najważniejsze wykonywane z troską o środowisko. Wybierając produkty, które powstały w zrównoważony sposób, stawiamy mały krok w walce
o planetę. Do łask wracają przedmioty, które są doskonale znane naszym rodzicom, czy dziadkom. Limitowana kolekcja Borstat czerpie z tradycji i proponuje zrównoważone sposoby na porządki.

Zobacz także: Mały dom: idealne 112 metrów z pięknym tarasem

Trzepaczka do dywanów sprawdzi się lepiej niż odkurzacz, a w dodatku pięknie się prezentuje. Naturalne kosze z ratanu pomogą przetransportować pranie z pralki na balkon czy do ogrodu. Butelki z pompką i spryskiwaczem idealnie nadają się na domowe specyfiki do sprzątania albo żeby przelać do nich produkty kupowane w dużych opakowaniach. No i nie można zapomnieć
o bukowych szczotkach, które zadbają o nasze buty oraz ubrania, tak, żeby mogły służyć nam dłużej.
Nowa pora roku to również idealna okazja na ożywienie wystroju naszego domu.

Komplet bawełnianej pościeli Juvelblomma lub lniana Puderviva odwdzięczy się nam wprowadzeniem świeżości do naszej sypialni. Łóżko czy kanapę można dodatkowo ozdobić poduszkami odzianymi w wiosenne wzory i kolory.

Regał Trofast, który można łatwo dopasować do wnętrza, ozdobne pudełka oraz inne sprytne sposoby na przechowywanie, pomogą znaleźć odpowiednie miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty oraz te nieco mniej ważne, których nie potrzebujemy w nadchodzącym sezonie.

Wkrótce dodamy jeszcze świeże kwiaty w ozdobnym wazonie, rozsuniemy zasłony, otworzymy okna i poczujemy jak pięknie pachnie wiosna!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także