PARTNER PORTALU
Wnętrze premium - wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Wnętrze premium - wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Autor: Urszula Tatur
28 sie 2020 14:10

Minimalistyczny styl, najwyższa jakość materiałów i wiele możliwości aranżacji – to cechy definiujące inwestycję premium. Jednak niejedyne! Co jeszcze decyduje o tym, że wnętrze zasługuje na miano nieruchomości o wysokim standardzie i na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze takiego mieszkania, opowiada ekspert firmy MOOVIN GROUP Kamil Kamiński.

Lokalizacja

Zanim przejdziemy do wnętrza, skupmy się na zewnętrznej części, czyli lokalizacji i szeregu udogodnień, jakie powinny znajdować się w bliskiej, bądź bezpośredniej okolicy nieruchomości. Bez względu na to, czy wybieramy mieszkanie w zabytkowej kamienicy zdobionej sztukaterią, czy w nowoczesnym apartamentowcu – dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz parków i zadbanych terenów zielonych wokół obiektów to podstawa. Jeżeli mowa o zewnętrznych udogodnieniach, nie bez znaczenia pozostaje monitoring, parking podziemny oraz dostęp do rekreacji tj.: basenu, siłowni czy kortu tenisowego w bliskiej okolicy lub na terenie miejsca zamieszkania.

Przestrzeń i troska o detale

Prestiż nieruchomości powiązany jest z jej powierzchnią. Duży metraż daje możliwość ciekawej aranżacji łazienki, kuchni, salonu czy sypialni, a ponadto pozwala na zaprojektowanie np. przestronnej garderoby czy własnego biura. „Duża przestrzeń odgrywa wręcz kluczową rolę w luksusowych apartamentach i jest ich największym atutem. To daje zdecydowany komfort i wiele możliwości aranżacji. Tym samym, więcej marzeń naszych klientów jesteśmy w stanie spełnić na etapie projektowania wnętrza” – mówi Kamil Kamiński z firmy MOOVIN GROUP.

Zaprojektowanie mieszkania w standardzie premium wiąże się z wyeksponowaniem najważniejszych elementów oraz wykorzystaniem wyselekcjonowanych dodatków. Stawia się na kontrasty, mocne i żywe akcenty przy zachowaniu niezbędnego minimalizmu, który jest obecnie kojarzony z nowoczesnością i elegancją. „Kluczem do sukcesu jest uwydatnienie metrażu i zadbanie o detale w postaci eleganckiego oświetlenia, dodanie dzieł sztuki czy wykończenie podłóg, kuchni oraz łazienki materiałami najwyższej jakości” – dodaje ekspert MOOVIN GROUP.

Indywidualny projekt

Inwestycje z półki premium, zwykle zlokalizowane są na wyższych piętrach i posiadają zadaszony taras, a nawet loggię. Zdarza się, że takie apartamenty usytuowane są na niższych kondygnacjach, nawet parterze – w zamian mają dostęp do własnego ogrodu.

Decydując się na apartament premium, warto przeanalizować udogodnienia i lokalizację danej nieruchomości. Najbardziej zyskują firmy, które dają możliwość obejrzenia zrealizowanego mieszkania, umożliwiają wprowadzenie ewentualnych zmian oraz oferują usługę wykończenia pod klucz, a więc zapewniają zindywidualizowany projekt na potrzeby inwestora.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także