×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zabudowy w mieszkaniu - zobacz rozwiązanie na każdą kieszeń

Zabudowy w mieszkaniu - zobacz rozwiązanie na każdą kieszeń

Autor: Anna Usakiewicz
12 sty 2017 13:48

Czy sporej wielkości garderoba może być przystępna cenowo?

Odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań jest system Ecoline marki
Raumplus. Model skonstruowany jest z płyty MDF wykończonej wysokiej klasy laminatem imitującym drewno lub lakier. Charakterystyczny dla Ecoline jest jednolity styl zabudowy, który tworzą tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad.

Naszym klientom oferujemy garderoby w szerokim spektrum cen. Od modeli premium o aluminiowej konstrukcji po wykonany z MDF ekonomiczny model Ecoline. Wybór tańszej garderoby nie oznacza rezygnacji z jakości i eleganckiego wyglądu. Niezależnie od ceny, każda zamówiona u nas garderoba jest zaprojektowana na indywidualne zamówienie i w pełni spersonalizowana. Nasze systemy dają możliwość zabudowania niemal każdej powierzchni; w tym trudnych, jak skosy, wnęki i narożniki pomieszczeń - mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

W garderobie Ecoline instalowane są różnej wielkości półki otwarte i zamykane, a nawet przeznaczone do narożników w kształcie litery „L”. Szuflady wyposażone są w wyściełane alcantarą organizery na biżuterię, zegarki i inne drobne akcesoria. Dostęp do wiszącej odzieży ułatwiają tzw. pantografy, czyli drążki opuszczane za pomocą dźwigni. Z kolei do przechowywania butów idealne są wysuwane półki płaskie lub ustawione pod lekkim kątem.

W zależności od potrzeb i zasobności portfela garderobę wyposażyć można w oświetlenie. Ledowe listwy instalowane są w drążkach, frezowanych półkach, bądź jako listwy na pionowych krawędziach mebla. Światło włączane jest przez czujnik ruchu. Regał Ecoline ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdza się nie tylko jako garderoba otwarta tzw. walk-In, czy też zamknięta za którymś z modeli drzwi Raumplus szafa. System skonfigurowany może zostać również jako regał biblioteczny z dowolnym układem półek otartych, zamkniętych i szuflad.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także