PARTNER PORTALU
Nowoczesne wnętrze: zobacz piękny dom z tarasem

Nowoczesne wnętrze: zobacz piękny dom z tarasem

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 sty 2020 08:57

Minimalistycznych charakter wnętrza ociepla drewno w dwóch różnych odcinaniach, które pięknie łączy się z bielą, betonem, tkanymi meblami oraz delikatnym oświetleniem. Dzięki temu przestrzeń jest nie tylko elegancka, ale i przytulna.

Ten przestronny, parterowy dom położony jest w pięknym miejscu - na skraju latu. To właśnie otoczenie miało największy wpływ na zastosowanie we wnętrzu naturalnych materiałów. Znajdziemy tu dużo drewna, które nadaje minimalistycznej przestrzeni, ciepła i przytulności. Drewno w kolorze czarnym oraz w naturalnym odcieniu doskonale łączy się ze złamaną bielą, wybranymi meblami oraz dodatkami. 

Duże, otwarte przestrzenie części dziennej oraz obszerne przeszklenia, mają swoją kontynuację w dużym, drewnianym tarasie, który jeszcze skuteczniej otwiera dom na las. Egzotyczne drewno i beton to materiały, które harmonijnie współgrają z otaczającą zielenią. A tkane meble i delikatne oświetlenie dekoracyjne nadają mu lekkości.

Klasyczną formę estetyki przełamują we wnętrzu abstrakcyjne, barwne obrazy autorstwa Stokowski Gallery. Kolory, które królują w nowym 2020 roku, możemy dostrzec również w łazience gościnnej, w której silnie zaakcentowany granat, podkreśla jej elegancki charakter. Podobnie w pokoju gościnnym, gdzie proste, stonowane wnętrze akcentuje dominanta w postaci welurowego, szmaragdowego fotela.

Przemierzając dalej korytarze domu natrafimy na stonowaną łazienkę w barwach ziemi,w której zgaszony, ziemisty róż wysuwa się na pierwszy plan, aby następnie wkroczyć do sypialni w ciepłych odcieniach brązu i szarości. Dobrane kolory wraz z miękkimi, ciężkimi zasłonami tworzą atmosferę relaksu, a samo pomieszczenie działa kojąco. Mała, sypialniana łazienka występuje jako zwieńczenie kolorystyczne pomieszczeń,w której z kolej zieleń i geometryczne płytki kontrastują z prostym układem.

Autorka projektu: Agnieszka Marciniak, pracownia am-home.pl, www.am-home.pl

Zdjęcia: Agnieszka Marciniak, pracownia am-home.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także