PARTNER PORTALU
47-metrowe mieszkanie z cukierkowym różem w roli głównej. Można się zakochać!

47-metrowe mieszkanie z cukierkowym różem w roli głównej. Można się zakochać!

Autor: Justyna Łotowska
23 lip 2021 12:51

Przepis na to wnętrze to eklektyzm w stylu dolce vita! Zobaczcie fantastyczny i zupełnie niesztampowy projekt wnętrza spod kreski pracowni KODO Projekty i Realizacje Wnętrz!

Po przekroczeniu progu tego wnętrza przed oczami pojawiają się różnorodne obrazy i wspomnienia. Dawny bar mleczny serwujący truskawkowe lody o smaku nieba. Budynki o architekturze nawiązującej do stylistyki Bauhausu. Eklektyczne wnętrza butików słynnych domów mody.

Cukierkowy i przytulny odcień różu łagodzą obłe kształty, łuki, naturalne materiały, takie jak drewno czy wiklina, oraz stonowane barwy. Jego urok tkwi w najmniejszych detalach – uchwytach mebli, włącznikach w stylu retro, lampach ściennych i kinkietach, w złotych oraz czarnych akcentach. Funkcjonalny wymiar nadają wnętrzom przeszklenia, wyspa kuchenna połączona ze stołem czy biurko wkomponowane w zabudowę meblową.

Nie inaczej jest w łazience. Tu łososiowy odcień spotyka się z bielą i złotymi detalami, a ramy wyznacza czerń – w postaci profili, blatu i dekoracyjnego grzejnika.

Metryczka:

Lokalizacja: Warszawa, ścisłe centrum, inwestycja – Sienna, deweloper – Yareal
Powierzchnia mieszkania: 47,36 m²
Poziom: mieszkanie parterowe
Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol
Przeznaczenie: dla młodej fotograf
Założenia: mieszkanie eklektyczne, odważne, zwariowane, inne niż wszystkie, ale nie pozbawione funkcjonalności.

Wyzwania: połączenie wielu pomysłów w jednym wnętrzu.

Interesujące rozwiązania: styl Bauhaus, róż jako baza – kolor inspirowany domem mody Acne Studios, czarne i złote dodatki, lastriko, betonowa podłoga, łuki, obłości, okrągłe owalne lustra.

Realizacja i zdjęcia: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także