Kolorowy dom dla miłośników sztuki. Zobacz zdjęcia!

Kolorowy dom dla miłośników sztuki. Zobacz zdjęcia!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 cze 2020 12:57

Spektakularny projekt tej rezydencji miał być przede wszystkim tłem do eksponowania pokaźnej galerii dzieł sztuki jej właścicieli. Projektantka wnętrz z Nowego Jorku, Sara Story zdecydowanie stanęła na wysokości zadania!

Aby stworzyć doskonałe nowoczesne tło do prezentacji dzieł sztuki, właściciele tego domu w Aspen,  kolekcjonerzy sztuki, nawiązali współprace z nowojorską projektantką wnętrz, Sarą Story, która w swoich projektach doskonale łączyła wystrój wnętrz ze sztuką. 

Sara Story, od momentu założenia swojej firmy projektowej, uważana jest za osobę, która nadaje wszystkim swoim projektom niepowtarzalny własny styl. Także i w tym wnętrzu Sara Story zaplanowała zaskakujące aranżacje dosłownie w każdym pomieszczeniu, wprowadziła sporą dawkę zabawy, kolorów, a wnętrzu nadała rys osobowości jego właścicieli. Nowoczesne aranżacje stały się ponadto doskonałą oprawą do podziwiania spektakularnych górskich widoków Aspen.

Inne wnętrze w podobnym stylu: Kolorowa rezydencja: wnętrze, obok którego nie przejdziesz obojętnie!

Podłogi z szarego kamienia, weneckie ściany tynkowane i lakierowana czarna stal tworzą idealną scenerię, pozwalające docenić niezwykłe górskie widoki tej rezydencji. Zdumiewająca kolekcja dzieł sztuki połączona z zabytkowymi i nowoczesnymi meblami tworzy zabawne, a jednocześnie urzekające wnętrza. Jedną z gwiazd części dziennej jest tu z pewnością wyjątkowa komoda Diamond marki Boca do Lobo inkrustowana złotymi płatkami, w niepowtarzalnym szmaragdowym kolorze.

Fot. Boca do Lobo

Czytaj też: Piękne, eleganckie wnętrze. Zachwyca blaskiem i szykiem!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także