×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Apartament w nowojorskim stylu

Apartament w nowojorskim stylu

Autor: Redakcja Archiconnect.pl
07 marz 2018 08:43

Trzypokojowy apartament w Toruniu zaprojektowano z myślą o małżeństwie, które ceni dobry smak oraz jasne i stylowe wnętrza. Aranżując wnętrza projektantka inspirowała się stylem nowojorskim. Jego elegancka ponadczasowość wita gości już od wejścia i zagląda do wszystkich pomieszczeń mieszkania.

Apartament o powierzchni 65 m kw. utrzymany jest w jasnej tonacji ścian, z mocnym, ale nie krzykliwym akcentem nasyconych barw. Sztukateria ścienna i podsufitowa nadaje wnętrzom stylu, białe płytki podłogowe przestrzenności, a długie zasłony, tekstylia i oświetlenie kinkietowe - przytulności.

Wystrój przełamuje nowoczesna kuchnia, oświetlenie sufitowe i krzesła projektu Philippe'a Starck'a. Całości dopełniają lustra, miedziane elementy i wysmakowane detale w kolorze złota i miedzi. Mieszkanie wyposażone jest również w duże, funkcjonalne szafy oraz szafki w łazience. Przemyślane rozwiązania pozwalają pomieścić niezliczoną ilość przedmiotów, a także ukryć wszystkie potrzebne sprzęty, ułatwiając w ten sposób domownikom utrzymanie harmonii w wystroju wnętrza.

W sypialni warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Światło rozchodzące się z zapalonych lampek nocnych wydobywa przepiękny kobaltowy odcień zasłon, podstaw lamp i wewnętrznych stron
abażurów, co nadaje szczególny nastrój temu pomieszczeniu.

Autorka projektu, Marta Piórkowska-Paluch (Architektura Wnętrz Marta Piórkowska-Paluch) jest laureatką 3. miejsca w tegorocznym konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań "Dobrze Mieszkaj - najlepsze projekty" - edycja kujawsko-pomorska.

Zobacz realizacje innych laureatów konkursu

Jeśli zaprojektowałeś piękne i funkcjonalne wnętrze, a Twoja realizacja znajduje się w jednym z województw, które w 2018 roku odwiedzi nasz cykl spotkań dla projektantów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań - zgłoś je do konkursu DOBRZE MIESZKAJ – NAJLEPSZE PROJEKTY! Więcej informacji o konkursie - tutaj

Dowiedz się więcej o Studio Dobrych Rozwiązań!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także